English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

TERMINU VĀRDNĪCA

Aktīvais diapazons - spektra lauks, kurš ir atvērts ar 'bioloģisko logu'.

Akupunktūra - procedūra, kura nāk no Ķīnas medicīniskās prakses, kurā ar smalku adatu palīdzību tiek stimulēti cilvēka ķermeņa akupunktūras punkti.

Adey Ross - amerikāņu zinātnieks, kurš atklāja 'bioloģiskos logus', kā mērāmu, nosakāmu šūnu membrānu biokomunikāciju elektromagnētiskajā laukā.

Adeja logs - oriģinālais 'bioloģiskā loga' nosaukums.

Bioķīmiskās reakcijas - ķīmiskās reakcijas ķermeņa šūnu, audu sistēmās.

Biokomunikācija - informācijas apmaiņa, kura notiek ķermenī, lai regulētu iekšējo procesu un apkārtējo notikumu adaptāciju.

Bioinformātika - informācijas tehnoloģija, kura īpaši tiek pielietota, lai iegūtu un saglabātu iegūtos genomiskos datus.

Bioloģiskais logs - specifiska, mērāma un definējama elektromagnētiskā frekvence, caur kuru šūnu membrānas sūta un saņem ziņojumus ar citām ķermeņa daļām.

Biorezonanses terapija (BRT)- pielieto elektromagnētiskos signālus, lai ārstētu organismu, vai kādu no tā elementiem, ārstēšanā izmantojot iekšējos vai ārējos mērījumus.

BRT - biorezonanses terapijas abreviatūra.

Šūnu membrāna - šūnas ārējais apvalks, kurš apņem šūnas citoplazmu, norobežo tās organoīdus.

DNS - (Dezoksiribonukleīnskābe) nukleīnskābe, kura glabā ģenētisku informāciju šūnās un kura spēj veikt pašreplikāciju; sastāv no divām garām ķēdēm, kuras nosaka individualās iedzimtības īpašības.

EAV - elektroakupunktūra saskaņā ar Dr. Voll; mūsdienu meridiānu sistēmas kartografēšana, kura ietver vairāk akupunktus nekā ķīniešu kosmoloģija, tiek izmantoti elektrodermālā ādas testēšana.

Elektromagnētiskā komunikācija - informācijas apmaiņa caur elektromagnētiskajiem signāliem ķermeņa šunās, audos un subsistēmās (skatīties arī biokomunikācija).

Elektromagnētiskais lauks - lauks, kurš saistīts ar elektrisko lādiņu kustību, kuram ir gan elektriskie, gan magnētiskie komponenti un satur noteiktu elektromagnētisko enerģiju.

Elektromagnētiskie signāli - hercu vai gargriezuma viļņi, kuri veido primāro fotonu - pamatojoties uz starojumu, esam pazīstami ar laika - telpas kontinuumu.

Elektromagnētiskais pulss - spēcīgs elektromagnētiskā pulsa starojums, kurš rada noteiktus fiziskus notikumus, īpaši kodolsprādzienus, augstu virs zemes.

Elektromagnētiskais spektrs - visa elektromagnētiskā starojuma diapazons, aptuveni no 1023 Hz līdz 0 Hz, vai tie, kas atbilst no 10-13 centimetriem līdz bezgalībai, tos ietver gammas stari, rentgena stari, ultravioletais starojums, redzamā gaisma, infrasarkanais starojums, mikro un radio viļņi.

Elektromagnētiskie viļņi - enerģijas vilnis, kuram ir frekvence ar elektromagnētisko spektru, kas vairo elektromagnētisko lauku, kad elektriskais lādiņš svārstās, vai paātrinās. Elektromagnētiskos viļņus izstaro vielas atomi, molekulas, citas mikropasaules struktūras.

Endogēns - viela, kuru organisms var izstrādāt dabiskā veidā.

Endogēnie signāli - pašregulējoša sazināšanās no organisma.

EM - elektromagnētikas abreviatūra.

Eksogēns - viela, kuru organisms nevar izstrādāt dabiskā veidā.

Eksogēnie signāli (Ārējs raidījums) - elektromagnētiskais lauks un impulsi (no ķermeņa apkārtējās vides), kuri sazinās, vai kuriem ir ietekme uz ķermeni.

FEDT - funkcionāls elektrodinamiskais tests, kura veikšanai tiek izmantota Hippocampus CMMI ierīce, ar tā palīdzību ir iespējams redzēt organisma reakciju uz dažādiem raksturīgiem signāliem, līdz ar to nosaka organisma atsevišķu daļu stāvokli.

Filtrēšana - izmanto atsevišķas joslas, lai atdalītu nevēlamos signālus, vai, lai attīrītu viļņu kopumu.

Piecu elementu teorija - šī ķīniešu teorija atsaucas uz pieciem elementiem: koku, uguni, zemi, metālu un ūdeni. Šī teorija var tikt pielietota, lai attēlotu dažādas kustības un attiecības starp dažādiem dabas elementiem un fenomeniem. Piecu elementu teorija palīdz izprast kā dabiskās pārmaiņās organismā un apkārtējā vidē ietekmē veselību.

Hipocamps - (Hippocampus) galvas smadzeņu centrālajā daļā (limbiskajā sistēmā) atrodoša struktūra, kas saistīta ar ilglaicīgās atmiņas veidošanos un iesaistīta arī emocionālās reakcijās.

Homeodinamiskais balanss - (homeostāze) - termins 'homeodinamika' labāk izsaka kustību, mainīgo vērtību balansu, kurš attiecas uz normālajiem diapazoniem. Dzīvās sistēmas spēja jebkurā līmenī saglabāt patstāvību un pastāvību. Organisma vispārējais stāvoklis, no kura atkarīga cilvēka izdzīvošana, jo tas ietekmē kā imunitāti, tā stāvokli visās orgānu sistēmās, no kā atkarīga pašsajūta. Ja tā ir sabalansēta, tad cilvēks ir vesels.

Hormonālā sistēma - sistēma ķermenī, kura lieto matēriju, parasti peptīdu vai stereroīdo, ražoti vienos audos un tiek nogādāti asinsritē, lai iedarbotos uz citām fizioloģiskām darbībām, kā piemēram, metabolisma izaugsme.

Starpšūnu viela - ķermeņa viela, kura atrodas audu šūnās..

Iekšējie signāli (endogēnie signāli) - pašregulējoša saziņa no ķermeņa iekšpuses.

Metabolisms - ķīmisks process, kas notiek dzīvajā šūnā vai organismā, kurš ir nepieciešams, lai nodrošinātu dzīvību. Tā ir vielu maiņa organismā, kas nodrošina dzīvības procesam nepieciešamās enerģijas ieguvi, vielu sintēzi, augšanu un vairošanos.

Dabiskā selektivitāte - nepareizu signālu atfiltrēšana caur 'bioloģisko logu', lai atvērtu pareizu signālu nepieciešamajai saziņai.

Nervu sistēma- organisma struktūru kopums, kurš kontrolē darbības un reakcijas visos orgānos un sistēmās, kā arī to pielāgošanos videi.

Fāžu maiņa - bioloģisko logu sistēmas mainīšanās, kura izraisa funkcionālas pārmaiņas.

Fotoelektroni - ārkārtīgi jutīgi ultravioletās, redzamās un tuvās infrasarkanās gaismas detektori. Šie detektoridaudzkāršo signālu, kurš nāk no gaismas, kas nosakāma ar atsevišķu fotonu.

Popp Fritz - vācu zinātnieks, kurš atklāja, ka DNS ir elektromagnētiskais komunikācijas centrs ķermenī.

Refleksa zonas - tās var būt dažādās vietās, kas atrodas uz dažādiem enerģētiskiem vai dinamiskiem ceļiem, kas izraisa izmaiņas organisma subsistēmās, reaģējot uz daudzveidīgām izejvielām, elektriskām, mehāniskām vai tikai enerģētiskām.

Spektra analizatori - analogā spektra analizatori izmanto mainīga diapazona filtru, kura vidējā frekvence ir automātiski noregulēta (nes nobīdi) caur frekvenču diapazonu, kura spektrs ir mērāms.

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter