English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

SĀKUMS

Esam izveidojuši šo mājas lapu, lai iepazīstinātu Jūs ar jaunākajām 21. gadsimta tehnoloģijām holistiskās medicīnas nozarē, kuras tapušas sadarbībā ar Hippocampus Institūtu, izklāstītu to darbības principu un plašo pielietojumu dažādās medicīnas nozarēs, iepazīstinātu ar šo ierīču ražotājiem, viņu mērķiem un darbības principiem.

Hippocampus-BRT Ltd.
darbojas, lai pielietotu biofizikas pieeju medicīnā caur neinvazīvu medicīnisko aprūpi, sauktu par biorezonances terapiju (Bioresonance Therapy (BRT)). Apvienojot moderno tehnoloģiju ar senām zināšanām, kā, piemēram, akupunktūru, Piecu elementu teoriju, homeopātiju u.c., mēs fokusējamies, lai nodrošinātu holistiskās aprūpes atdzimšanu. Caur pētījumiem tiek sasniegta arī jauna apziņa par veselību, izglītību un labāku iekārtu izveide.

Bioregulācija

Padziļināta izpēte: Caur mūsu akadēmiskajiem izpētes partneriem Hippocampus institūtu (Hippocampus Institute) mēs koordinējam un piedalāmies jaunākajos bioinformātikas, biofizikas un biorezonances jomas pētījumos, lai piedāvātu jums augstākā līmeņa izglītību un produktus.

Vispasaules izglītība: Izveidojot jaunu mācību plānu, seminārus un studiju materiālus, mēs piedāvājam apmācības ne tikai par mūsu specifiskajām iekārtām, bet arī galvenajās zinātnes jomās un klīniskajos pētījumos, kas atbalsta mūsu iekārtas un biofiziku medicīnā.

Labākas iekārtas: Mēs ražojam augstākās kvalitātes biorezonanses iekārtas ar signāla amplitūdu (līdz pat 1,000,000 Hz) un rezolūciju (+/- 1 Hz) visā diapazonā, kas ir daudz lielāks un precīzāks kā jebkurai iepriekš ražotai iekārtai. Tas nozīmē pieeju visefektīvākajai un precīzākajai BRT.

Mūsu mērķis ir būt par jūsu BRT resursiem un ceļvežiem. Mēs ceram, ka mūsu izpētes materiāli, izglītojošās rokasgrāmatas un produkti-iekārtas būs noderīgi.

Zinātniskā Izvēlne
Twitter