English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

RAŽOTĀJS

RAŽOTĀJS

Hippocampus-BRT Ltd. Ungārijā ir tirgus līderis tirdzniecībā ar iekārtām biorezonanses terapijai. Kopš tās dibināšanas kompānija ir dinamiski attīstījusies un pašlaik sniedz kompleksus pakalpojumus, kas saistīti ar papildinošo biorezonanses ārstēšanu. Uzņēmuma galvenā darbība ir tirdzniecība ar iekārtām biorezonanses terapijai, ko ražojis Hippocampus institūts un kas atbilst augstākajiem tehniskajiem standartiem. Līdztekus šīm aktivitātēm kompānija nodrošina veselības aprūpi un terapeitisko ārstēšanu, organizē apmācības kursus un sniedz profesionālus padomus. Starp mūsu klientiem ir gan privātas, gan valsts slimnīcas, dabas dziednieki un privātpersonas, mūsu iekārtas lieto Ungārijas pasaules čempioni un arī Eiropas čempioni dažādos sporta veidos.

Hippocampus-BRT Ltd. ir uz klientiem orientēts uzņēmums: tas paliek kontaktā ar klientiem, nodrošinot atbalstu pēc pirkuma izdarīšanas, sniedz profesionālus padomus, ja nepieciešams, kompānija nodrošina ilglaicīgi pieejamus pakalpojumus un dažkārt aizstāj klienta iekārtas, tā tās partneris var visu laiku izbaudīt un optimāli izmantot iekārtas priekšrocības.

Uzņēmums kā savas veiksmes pamatu redz tās ļoti labi funkcionējošās iekārtas un pakalpojumus, ko tā sniedz papildus mārketingam. Šīs iekārtas attīsta un izgatavo ungāru eksperti Ungārijas teritorijā, tomēr 20 pasaules valstīts tās ir visvairāk pirktās biorezonanses terapijas iekārtas. Katra iekārta ir atsevišķi ar rokām salikta, tāpēc mūsu biofizikas kolēģi iekārtas vienu pēc otras pārbauda laboratorijas apstākļos, lai pārliecinātos, ka šīs iekārtas strādā atbilstoši visstingrākajām kvalitātes prasībām. Hippocampus-BRT institūta produkti ir pārāki par citiem līdzīgiem produktiem ar to tehnisko līmeni un sniegumu.

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter