English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

PRODUKCIJA

Produkcija

Hippocampus medicīnas un pētījumu laboratorijas ir labi nostādītas, lai vadītu neinvazīvo veselības aprūpes nozari. Mūsu komanda koncentrējas uz produkcijas attīstīšanu, fizioloģisko struktūru, to funkcijām un specifiskām medicīnas un wellness iekārtām. Turpmāk, paplašinot mūsu elektro - bioatgriezeniskās saites līdzekļus, Hippocampus R.F. ir piedalījušies L.I.F.E. iekārtu uzlabošanā, kurām ir visvairāk attīstītā bio- atgriezeniskās saites vienība un tā ir pieejama gan profesionālai lietošanai, gan lietošanai mājās. Esam arī izgudrojuši neinvazīvas biorezonanses ierīces, kuras noder nošķirtai bioloģisko svārstību atgriezeniskajai saitei gan pētniecībā, gan klīniskajā praksē.

Mobile Cell-Com ® (patent pending) terapeitiski attiecas uz pašu pacientu elektromagnētiskajiem signāliem un ieviešot mūsu jauno mājas aprūpes diapazona ierīci LENYOTM, pacientam ir iespēja saņemt nepieciešami ārkārtīgi zemu elektromagnētiskā signāla intensiāti, terapeitiskai stimulācijai vairākas reizes dienā.

Pieprasījums pēc mūsu pakalpojumiem un ierīcēm plešas aiz Ungārijas robežām. Hippocampus ir izveidojis tirdzniecības tīklu, kas turpina iesaistīt ieinteresētās personas visā pasaulē, kas veicina mūsu atklājumus un spēlē būtisku lomu BRT attīstībā. Mums ir divi komerciāli uzņēmumi: Hippocampus-BRT Budapeštā un Hippocampus BRT America Co, kurš atrodas Kostarikā. Abu uzņēmumu darbības mērķis ir atrast reģionālos izplatītājus kā, piemēram, SIA Eni-Med Hungary Ungārijā, Weicom GmbH Vācijā u.c. kā arī atbalstīt to tirdzniecības darbību.

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter