English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

PĒTNIECĪBA

Pētniecība

Sadarbībā ar universitātēm un zinātniskajām organizācijām visā Eiropā un ASV, tostarp Mančestras Universitāti, Vīnes Universitāti un Kalifornijas Universitāti Irvinā, mūsu pētījumi ir vērsti uz biofizikas pamatiem un bioinformātikas izmantošanu diagnozēs un terapijās.

Cilvēka organismā ik sekundi notiek aptuveni 500 triljonu ķīmiskās reakcijas, pētījumi liecina, ka neiroloģiskās un hormonālās sistēmas ir pārāk nepietiekošas, lai atbilstu šūnu funkciju prasībām. Bioinformācija ir atklājusi jaunu pieeju, lai saprastu, kā ķermenis sazinās, tā pamatojas uz Franz Popp (bio fotoni) un W.R. Adey (bioloģiskie logi) pētījumiem. Caur Hippocampus Institūtu, mūsu akadēmiskie petījumi tiek veikti atkārtoti, mēs sadarbojamies ar universitātēm un organizācijām visā pasaulē, pētot biofizikas pamatus un bioinformātiku.

Bioinformātika ir zinātne, kas pēta selektīvu iekšējo komunikāciju dzīvajos audos, izmantojot dažāda diskrēta spektra joslas elektromagnētiskajā komunikācijā. Pēc bioinformātikas pielietojuma izmeklēšanas un tās pielietojuma geronoloģijā, epignētikā, ontoģenētikā, neiroloģijā, imunoloģijā, radiobioloģijā, endokrinoloģijā un profesionālajā sporta medicīnā, Institūts ir attīstījis metodi, ko nosauca par bioloģisko trantransdukciju. Tā palīdz atjaunot saskanīgu bioloģisko stāvokli, izmantojot informāciju organismā, kas ir ātra, efektīva un pietiekami precīza, lai uzskaitītu organismā notiekošo augsto aktivitāti. Pētījumu un to attīstīšanas rezultātā, esam izveidojuši neinvazīvu ārstēšanu , ko sauc par BRT, kura ir nepārspējami augstākajā līmenī šajā pētījumu jomā. Pašlaik Eiropā ik dienu tiek pielietotas 1,000,000 ārstēšanas terapijas.

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter