English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

Lenyo Mobile iekārtas

Spēka atjaunošana ar saudzējošu enerģiju

Kas ir labsajūta?

Labsajūta jau tūkstošiem gadu ir bijusi cilvēku dzīves neatņemama sastāvdaļa, tomēr pats vārds (angl. „wellness“) radās tikai pagājušā gadsimta 50. gados, kad amerikāņu ārsts Halberts L. Danns (Halbert L. Dunn) to izveidoja no angļu valodas vārdiem „well-being“ („labklājība“) un „fitness“ („fiziskā sagatavotība“). Pēc viņa teorijas, cilvēku veido ķermeņa, dvēseles un prāta kopums, un cilvēks ir arī atkarīgs no apkārtējās vides. Tāpēc labsajūtas mērķis ir labklājība, proti, labs vispārējais stāvoklis, kas tiek uzturēts augstā līmenī.

Vispārējais stāvoklis (forija) ir raksturīgs emocionālās dzīves stāvoklis, kas ietekmē personības konkrētas funkcijas, papildinot organisma funkcionēšanu.

Cilvēka organisms ir cieši saistīts ar dabu; tie abi veido vienumu.

Dzīvības evolūcijas gaitā veselais organisms pielāgojās vides faktoriem un atbilstoši tiem izveidoja savas dzīvības funkcijas. Veselā organismā dzīvības procesi notiek sinhronizēti — pastāv dinamisks līdzsvars parastajās stimulu robežās. Pazīstamu vides faktoru esamība rada labklājību.

Ja vides faktoru ietekme ir lielāka nekā ierasts, tie var sagraut līdzsvaru, tādējādi mainot arī vispārējo stāvokli. Ja šie faktori mainās nepārtraukti, organisms var zaudēt līdzsvaru, un vispārējais stāvoklis pasliktinās. Tādējādi vides faktori var izraisīt slimības.

Dažas vides pārmaiņas būtiski maina gaisa un mūsu apkārtējās telpas elektromagnētiskās īpašības. Tas, savukārt, tieši ietekmē organisma elektriskās funkcijas. Šādā veidā mūs ietekmē mikroklimata un makroklimata tipa faktori, atmosfēras frontes, gadalaiku maiņa, Saules aktivitāte vai kontinenta novietojums (attiecībā pret Sauli un Mēnesi), kā arī iežu struktūra.

Tas, cik tieši lielā mērā faktori nosaka organisma pretošanās spējas, vēl nav zināms, bet ir skaidrs, ka tās ietekmē gan nemainīgie faktori (dzimums un vecums), gan mainīgie faktori (uzturs, darbs, psiholoģiskās parādības), kā arī ārēji faktori, piemēram, saules sistēmas elektromagnētiskās izmaiņas.

Faktiski vispārējais stāvoklis ir personas subjektīvā sajūta; tam ir būtiska brīdinoša loma organismā. Vispārējās labklājības pasliktināšanās ir kā brīdinājums mums, ka mēs nedzīvojam harmonijā ar apkārtējo vidi un ka mums jāpalīdz sev adaptēties.

Labsajūta ir apzināts dzīvesveids, kas palīdz mums pienācīgi adaptēties, novērst civilizācijas izraisītās problēmas un radīt harmoniju mūsu ķermenī, dvēselē un prātā.

Apzināts dzīvesveids — apzināta veselības saglabāšana nozīmē veselīgu uzturu, atturēšanos no atkarībām, regulāras fiziskās aktivitātes, videi draudzīgu attieksmi, stresa pārvaldību un optimistisku attieksmi pret dzīvi.

„Dzīva būtne ir stabila. Tai tādai jābūt, lai to neiznīcinātu, nepazudinātu vai nesagrautu tai apkārt esošie milzīgie spēki, kas bieži vien ir nelabvēlīgi. Ar šķietamu pretrunu tā saglabā stabilitāti tikai tad, ja tā ir sakairināma, spējīga mainīties atbilstoši ārējiem stimuliem un pielāgot savu reakciju stimulācijai. Savā ziņā tā ir stabila tāpēc, ka tā ir izmaināma — šī nelielā nestabilitāte ir nepieciešams priekšnosacījums, lai organisms būtu patiesi stabils.”
(Čārlzs Rišē (Charles Richet), Nobela balvas laureāts, franču fiziologs)

Iekšējo pārmaiņu laikā notiek vielmaiņa, enerģijas aprite un informācijas apmaiņa. Papildus vides faktoriem šajā gadījumā informācijas apmaiņas kvalitāti ietekmē arī tas, kāda vadītspēja piemīt ūdenim (nevis gaisam), kas aizpilda lielāko daļu ārpusšūnu matriksa.Lenyo mobilo ierīču īpašības

Labklājības uzlabošana ar saudzējošu enerģiju

Mehānisma pamatā ir BRT (bioregulācijas tehnoloģija) — metode, kam var būt noteikta loma informācijas apmaiņā organismā. BRT pastiprina konkrētu audu un funkciju zemas intensitātes impulsu elektromagnētiskos viļņus (ko identificējuši Vācijas, Krievijas, Japānas, Itālijas, Lielbritānijas, Amerikas, Ungārijas, Austrijas un Nīderlandes pētnieki), kas, iejaucoties organismu kontrolējošajos signālos, var sākt labklājības uzlabošanas procesus.

Kad ir slikts vispārējais stāvoklis, ne vienmēr ir iespējams mainīt apkārtējo vidi, tāpēc liela mūsu ierīču priekšrocība ir tāda, ka tās ir pārnēsājamas, darbināmas ar baterijām un paredzētas personīgai ikdienas lietošanai. Tādējādi, palaižot nepieciešamās programmas labklājības uzlabošanai, lietotājs var jebkurā brīdī ietekmēt impulsus, kas nāk no attiecīgā apkārtējās vides lauka.

Ierīce ir aprīkota ar iekšējo signāla raidītāju (antenu), bet, lai palielinātu intensitāti, ir iespējams arī pieslēgt ārējo signāla raidītāju.

Ierīces ir iepriekš saprogrammētas. Pamatojoties uz holistisko pieeju, programmas vienlaicīgi pastiprina vairāku vispārējo stāvokli ietekmējošu faktoru signālus (tas nozīmē, ka tiek radīta harmonija starp ķermeni, dvēseli un prātu, harmonija starp cilvēku un viņa apkārtējo vidi). Programmu nosaukumi atvieglo tā faktora izvēli, kas var būt izraisījis vispārējā stāvokļa pasliktināšanos, un tie arī norāda uz stāvokļiem, kas tiek uzskatīti par problēmām un ir jānovērš.

Pašlaik ir pieejamas četras labsajūtas uzlabošanas ierīces no Lenyo Mobile ierīču klāsta:

Lenyo Mobile Lady — tās programmas ir izstrādātas, ņemot vērā sieviešu vajadzību uzlabot savu labklājību;

Lenyo Mobile Prevention — lai apmierinātu vispārējo pieprasījumu pēc labklājības uzlabošanas;

Lenyo Mobil Sport — ieteicama profesionāliem sportistiem un un sportistēm, tiem, kuri nodarbojas ar sportu;

Lenyo Mobile Travel — ieteicama tiem, kuri bieži ceļo.

Svarīgi! Labklājības uzlabošanas efektivitāti var būtiski ietekmēt šķidruma uzņemšana pietiekamā daudzumā. Ja labklājība hroniski pasliktinās, sazinieties ar savu ārstu!
Lenyo Mobile kabatas ierīces palīdz attīstīt aktīvu attieksmi pret profilaktisko veselības aprūpi


Lenyo Mobile Port

Lenyo Mobile Port

Lenyo Mobile Port ir mobilā labsajūtas ierīce, kas ģenerē impulsa elektromagnētiskos laukus, kas izstrādāta vispārējai lietošanai. Tajā var lejupielādēt četras programmas no datora vai pēc izvēles no citas Lenyo ierīces.

Ierīce darbojas ar iebūvētu signāla izstarotāju. Ārējā signāla izstarotāju nav iespējams pieslēgt.

Lenyo Mobile Port ierīcē var lejupielādēt četras programmas, tādējādi ierīci var izmantot arī ceļā.

Lenyo Mobile Port komplekta sastāvdaļas:

 • Lenyo Mobile Port ierīce
 • Informācijas un instalēšanas programmatūra
 • Lejupielādējiet kabeli datora savienojumam (ja viss pasūtījums ir noteikts)
 • Lietotāja rokasgrāmata

LMP var vienlaicīgi uztvert četrus protokolus un nodrošina daudzpusību ar tādu pašu signāla kvalitāti kā lielākās ierīces. Mazā iebūvētā antena nodrošina īsāku lauka rādiusu, bet nelielo ierīci var novietot tuvu mērķa zonai, lielāko daļu laika tā var atrasties kab atā. Pateicoties paroc īgajai programmatūrai, lietotāji var pārskatīt programmu lejupielāžu vēsturi un identificēt LMP pēc tā digitālā


Lenyo Mobile Lady

Lenyo Mobile Lady - sievietei ar pašcieņu, kura vēlas

 • saglabāt aktīvu, līdzsvarotu un enerģisku dzīvi
 • līdzsvarot emocijas, neraugoties uz hormonālajām izmaiņām
 • panākt lielisku fizisko sniegumu visu gadu un visās sezonās
 • iegūt optimālas koncentrēšanās un lēmumu pieņemšanas spējas
 • optimizēt gremošanu
 • uzturēt labu muskuļu tonusu

Mūsdienu steidzīgajā pasaulē, kur no sievietēm tiek gaidīts arvien vairāk, nav iespējams izvairīties no vispārējā stāvokļa svārstībām. Lai būtu labklājība, svarīga nozīme ir jauneklīgumam, atpūtai un līdzsvaram, tāpēc šīs ierīces programmas pakalpojumi ir saistīti ar šo jomu, kā arī ar fizioloģiskajām menstruālā cikla izmaiņām.

Menstruālā cikla traucējumi ir bieža parādība, jo menstruālo asiņošanu kontrolē jutīgas hormonālās sistēmas, ko var ietekmēt vairāki apkārtējās vides faktori. Menstruālo asiņošanu pārāk mazā vai pārāk lielā vecumā vai ar pārāk biežu (īsāku par 21 dienu) vai pārāk ilgu (ilgāku par 38 dienām) ciklu, neregulāru, pārāk īsu vai pārāk ilgu asiņošanu, asiņošanu ar pārāk lielu vai pārāk mazu asins daudzumu, kā arī pārāk sāpīgu menstruālo asiņošanu, kas izraisa simptomus, uzskata par vispārējā stāvokļa pasliktināšanos. Pie menstruālajiem traucējumiem pieder arī dažādi simptomi, kas bieži izpaužas 7–10 dienas pirms menstruācijas, kā arī apgrūtinošie psihiskie simptomi. Šādi simptomi var būt palielināta uzbudināmība, emocionālā nestabilitāte, depresija, neatbilstoši kontrolētas emocionālās reakcijas, sāpīgas un piebriedušas krūtis, galvassāpes, muguras sāpes, gremošanas problēmas un karstuma viļņi. Šādas menstruālās asiņošanas cēloņi ir lielākoties nekaitīgi un īslaicīgi, tomēr ir ieteicams apmeklēt speciālistu, lai varētu diagnosticēt retas, bet tomēr sastopamas nopietnākas slimības.

Psihiskā līdzsvara saglabāšana liek mums būt aktīviem

Mūsu ķermenim ir vajadzīgi fiziski vingrinājumi, un ir svarīgi arī uzlabot mūsu dzīves kvalitāti un fizisko sagatavotību un uzturēt garīgo un mentālo līdzsvaru. Sports uzlabo mūsu pašcieņu un pašpārliecinātību; tas maina mūsu psihisko stāvokli un mūsu sociālās attiecības. Mūsu uztura kvalitāte ietekmē mūsu fizisko un garīgo labklājību, tāpēc veselīgs uzturs ir ļoti svarīgs.

Lenyo Mobile Lady ierīces programmas

Ar menstruācijām saistītas problēmas, kas traucē darbotiesspējai un psihiskajam līdzsvaram; pirmsmenstruālie traucējumi; garastāvoklis; krampji; miegs; relaksācija; muskuļu tonuss; karstuma viļņi — klimakss; urīnsistēma; novecošanas aizkavēšana; detoksikācija; gremošana; imūnsistēma; meridiāni un čakras — enerģijas līdzsvarošana.


Lenyo Mobile Prevention

Lenyo Mobile Prevention - vispārējai ikdienas profilaksei ar programmām, kas sniedz šādas priekšrocības:

 • pretnovecošanās
 • relaksācija
 • gremošana
 • asinsrite
 • detokss
 • kustību un balsta sistēma
 • miegs un atjaunošanās
 • garīgi-emocionālais līdzsvars

Šī ierīce ir izstrādāta, ņemot vērā riska faktoru pastāvīgo nelabvēlīgo ietekmi mūsu ikdienas dzīvē.

Ar apkārtējo vidi saistīti faktori, kas ietekmē mūsu labklājību ikdienā, ir galvenokārt ergonomika, ekoloģija un cilvēka biometeoroloģija. Lielākās daļas cilvēku dzīvē ir apkārtējās vides faktori, kuru ietekme ir spēcīgāka nekā tiem, kam var pielāgoties, un kuri var izjaukt dinamisko līdzsvaru. Piemēram, neatbilstoša ķermeņa poza, liecoties pāri tastatūrai, kad sēžam pie datorgalda, bieži vien var izraisīt ne tikai kontraktūras un sāpes, bet arī palielinātu stresu. Troksnis būtiski palielina saspringumu. Tāpat arī gaisma būtiski ietekmē mūsu vispārējo stāvokli. Daudzi cilvēki cieš no jutīguma pret atmosfēras frontēm, stresa, gremošanas problēmām un miega traucējumiem, kas būtiski ietekmē vispārējo stāvokli.

Laika gaitā nepārtraukts stress un nepārtraukta mēreni negatīva ietekme izraisa adaptācijas traucējumus organismā un tādējādi rada funkcionālus traucējumus un pēc tam bieži izraisa saslimšanu. Darbotiesspējas samazināšanās ietekmē imūnsistēmu, kā arī mazina veselības aprūpes procedūru efektivitāti — tas nozīmē, ka mēs varam kļūt rezistenti pret terapiju. Tādā gadījumā jādara viss iespējamais, lai atjaunotu spēju adaptēties — jāiemācās pārvaldīt stresu, jāievieš izmaiņas uzturā, jānodarbojas ar sportu, jāveic koncentrēšanās uzlabošanas un motivēšanas pasākumi, jāuzlabo labklājība.

Profilakses mērķis ir tieši novērst slimības un darbotiesspējas samazināšanos, pirms rodas audu bojājumi.

Lenyo Mobile Prevention ierīces programmas

Novecošanas aizkavēšana; relaksācija; gremošana; locītavas; sāpes; miegs; savainojumi; rezistence pret terapiju; imūnsistēma; detoksikācija; elektriskais smogs; koncentrēšanās; elpceļi; detoksikācijas garā programma.Lenyo Mobile Sport

Lenyo Mobile Sport - tiem, kuri ir fiziski aktīvi un vēlas

 • uzturēt muskuļu veiktspēju
 • labu asinsriti
 • optimizētus rezultātus
 • nodrošināt optimālu stresa mazināšanu un relaksāciju
 • labu naktsmieru un miega kvalitāti

Šī ierīce ir ieteicama, ja ir psiholoģiski traucējumi, ko izraisījusi organisma stresa palielināšanās.

Kā norādījis Kalifornijas pavalsts Universitātes sporta fiziologs Tomass Feihijs (Thomas Fahey), muskuļu funkcionēšanu izraisa tā dēvētais „nātrija–kālija sūknis“. Tas izspiež no šūnām nātrija jonus un iepilda tajās kālija jonus. Abu jonu veidu līmeņa starpība rada elektrisko lādiņu. Muskuļu šūnas reaģē uz elektriskajiem signāliem, kas pienāk no nerviem ar šo elektrisko lādiņu.

Papildus minētajam labi zināma ir nervu sistēmas loma muskuļu aktivizēšanā. Ja šie informācijas procesi netiek pienācīgi koordinēti, mūsu pārvietošanās kļūst nestabila un mūsu muskuļu koordinācija un spēja izturēt slodzi kļūst ierobežota. Uzlabojot informācijas procesus, var panākt sasniegumu uzlabošanos ne tikai profesionālajā sportā, bet arī ikdienas dzīvē.

No vienas puses, sports ir noderīgs, jo regulāri vingrojumi uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas izturību un stāvokli un mazina liekā svara, diabēta un vairāku vielmaiņas slimību risku. No otras puses, sports var būt riskants, jo pēkšņa treniņu sākšana rada lielu slodzi sirdij, locītavām un muskuļiem. Turklāt var arī tikt aizturēta ekskrēta izvadīšana, līdz ar to lieka kaitīgo vielu aizturēšana organismā ilgtermiņā var nodarīt kaitējumu un radīt nopietnus vielmaiņas traucējumus. Sporta intensitātes novērtēšana ir subjektīvs faktors, jo mēs jūtam sporta izraisītās organisma piepūles līmeni attiecīgajā brīdī.

Pārslodze — ja sportošanas laikā vai pēc tās ir jūtams nogurums — var būt bīstama organismam. Galvenais ir spēku atjaunošana pēc sportošanas. Muskuļi attīstās laikā starp treniņiem, nevis treniņu laikā. Pilnīgai organisma spēku atjaunošanai un gara un prāta atpūtināšanai starp piepūles periodiem ir ļoti būtiska nozīme, lai nodrošinātu izcilu darbotiesspēju (stabila vielmaiņa, detoksikācija, psihiskais līdzsvars, harmoniskā attīstība, mikrosavainojumu sadzīšana).

Ar uzmanīgu sagatavošanos un labklājību (zems stresa līmenis, laba vielmaiņa, ass prāts) var labāk izturēt palielinātu piepūli, kā arī samazinās savainojumu risks. Ir svarīgi saglabāt labklājību apkārtējās vides (laika zonas, klimata zonas vai augstuma virs jūras līmeņa maiņa) izraisītas piepūles gadījumā, kā arī treniņu laikā (zems skābju līmenis, psihiskais līdzsvars, optimālas veģetatīvās funkcijas).

Lenyo Mobile Sport ierīces programmas

Koncentrēšanās; izturība; muskuļi; locītavas; savainojumi; asinsrite; spēku atjaunošana; miegs; meridiānas un čakras — enerģijas līdzsvarošana; gremošana; detoksikācija; laika zonas maiņa un adaptācija; možums; sāpes.


Lenyo Mobile Travel

Lenyo Mobile Travel - tiem, kuri bieži ceļo vai atrodas ceļā uz mājām vai darbu

 • ceļojumu laikā
 • kad ir nepieciešama relaksācija
 • kad nepieciešams pielāgoties dažādām vides izmaiņām
 • kad laika joslu vai laika apstākļu izmaiņas apgrūtina pielāgošanās spējas
 • kad jūtat nogurumu un spēku izsīkumu
 • kad rodas garastāvokļa izmaiņas
 • kad tiek pārtraukts gremošanas ritms
 • kad tiek gūti nelieli ievainojumi
 • kad viss sāp
 • kad ir grūti aizmigt

Šis modelis ir izstrādāts, lai pievērstos faktoriem, kas pasliktina vispārējo stāvokli ceļošanas laikā; tie ir šādi:

 • kustību trūkums, nekustīgums un dažādas piespiedu pozas. Tā kā ilgos ceļojumos ir maz iespēju iztaisnot kājas, pasliktinās vietējā asinsrite. Piemēram, autovadītājs nospiež pedāli un tur stūri vienmēr vienā un tajā pašā pozā, un tas izraisa muskuļu stīvumu un vēl vairāk apgrūtina asinsriti.
 • 30–50 % ceļotāju rodas gremošanas problēmas. Tas var sabojāt daudzsološu ceļojumu, brīvdienas, komandējumu vai citu braucienu.
 • Ilgos ceļojumos parasti ir tendence uzņemt par maz šķidruma, tāpēc samazinās arī organisma iekšējā vadītspēja.
 • Arī transportlīdzekļu pārvietošanās var pasliktināt labklājību, kuras līmenis ir atkarīgs no pārmērīgo kustības stimulu intensitātes un no tā, cik ilgi šāds stāvoklis ietekmē organismu. Visizplatītākā ir jūras slimība, bet daudziem cilvēkiem var būt slikta dūša arī, braucot ar autobusu vai automašīnu. Ikviens transportlīdzeklis rada elektrisko smogu, kas arī var ietekmēt vispārējo stāvokli.
 • Organisms ar grūtībām var adaptēties laika zonu, atmosfēras fronšu un mikroklimata pārmaiņām, un adaptācijas procesā izpaužas dažādi simptomi —
  • galvassāpes, nogurums, miegainība, uztraukums, uzbudināmība, koncentrēšanās problēmas, problēmas situācijās, kad jāpieņem lēmumi, ēstgribas zudums, slikta dūša, aizcietējumi, pastiprināta svīšana, atūdeņošanās, miega traucējumi, nelieli koordinācijas traucējumi, atmiņas traucējumi.

Vesels organisms var kompensēt šīs atšķirības, bet viena vai vairāku bīstamu faktoru gadījumā pārtrauktās asinsrites stāvokļi var izraisīt vispārējā stāvokļa pasliktināšanos.

Lenyo Mobile Travel ierīces programmas

Laika zonas maiņa un pielāgošanās; asinsrite; pielāgošanās augstuma virs jūras līmeņa maiņai; možums; relaksācija; gremošana; miegs; koncentrēšanās un mentālā sagatavotība; detoksikācija; savainojumi; imūnsistēma; meridiānas un čakras — enerģijas līdzsvarošana; elektriskais smogs; sāpes.

Svarīgi ir saprast, ka šīs ierīces lietošana neaizstāj medicīnisku ārstēšanu, bet ir efektīvs tās papildinājums, jo ierīce labvēlīgi ietekmē fizisko labklājību bez nevēlamām blakusparādībām. Šādam mērķim ierīci var droši lietot.


Video skatīt šeit:

Lenyo video

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter

on-line.lv Interneta Lapu Katalogs