English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

Lenyo Professional iekārtas

Lenyo Cell-Com line

LENYO Professonal iekārtas

Izmantojiet tehnoloģiju veiksmīgi savā centrā

Dabiskā enerģija labklājībai!

 

LENYO profesionālās bioregulācijas (BRT) ierīces ir vismodernākās BRT ierīces, kas pieejamas mūsdienu tirgū. BRT ierīces kontrolē personālais dators, un lietotāji var izvēlēties no simtiem iepriekš konfigurētu protokolu vai izvēlēties no atsevišķām programmām, lai izveidotu savus pielāgotos protokolus. Klientu dati, sesiju vēsture un praktiķu piezīmes tiek automātiski saglabātas atsaucei turpmākajās sesijās. LENYO profesionālo BRT ierīču līnijai ir risinājums ikvienam — neatkarīgi no tā, vai esat individuāls lietotājs, profesionāls aprūpes sniedzējs vai vairāku gultu aprūpes iestāde. Hippocampus nodrošina izglītību un apmācību par visām profesionālajām ierīcēm.

Profesionālās BRT ierīces izstaro signālus diapazonā no 1Hz – 200 kHz vai 1Hz – 1MHz.

 

Lenyo CellCom biorezonanse

LENYO CellCom

LENYO CellCom (LCC) BRT ierīce ir vismodernākā ierīce LENYO BRT produktu portfelī. LCC ir datora vadīta, endogēna, bioloģiskās atgriezeniskās saites ierīce, kas uztver paša ķermeņa iekšēji ģenerēto informāciju (signālu), izmantojot divus ievades kanālus. Kad ienākošie signāli ir uztverti, LCC izmanto progresīvu BRT tehnoloģiju, lai nedaudz pielāgotu šo informāciju un pēc tam atgrieztu to ķermenim kā modificētus signālus. Šie pielāgotie signāli rada maigas elektromagnētiskā lauka izmaiņas, kas atbalsta efektīvu bioloģisko komunikāciju organismā. Konkrētāk, BRT signāli saņem informāciju no atlasītajiem sakaru kanāliem — bioloģiskajiem logiem (BW) — un arī mērķē uz tiem, lai novērstu aizsprostojumus un atjaunotu sakaru ceļus. Atbloķēti un labi funkcionējoši bioloģiskie sakari palīdz organismam efektīvāk apstrādāt elektrisko un ķīmisko apmaiņu, kas saistīta ar šiem konkrētajiem BW kanāliem. Ar vairāk nekā 650 iepriekš ielādētām programmām un vairāk nekā 600 protokoliem (atkarīgi no audiem un apstākļiem), LCC var nodrošināt īpaši pielāgotu sesiju, vienlaikus saglabājot lietotājam draudzīgu darbību. Pēc pasūtījuma izgatavotus protokolus var arī izveidot atsevišķi vai importēt no citiem praktiķiem.

Uzzināt vairāk

 

Lenyo SanoCenter biorezonanse

LENYO SanoCenter

LENYO SanoCenter (LSC) ir profesionāla, daudzkanālu, datora vadīta BRT ierīce, kas darbojas vairākos bioloģiskos līmeņos vienlaikus — atbalsta četrus dažādus sakaru kanālus vienlaicīgi. Pateicoties tās mainīgumam un sarežģītībai, LSC ir viena no vadošajām eksogēnajām BRT ierīcēm šajā nozarē. Tas var veidot signālu ģeneratoru tīklu un vienlaikus apkalpot līdz 64 klientiem vai piegādāt vairākus protokolus vienam lietotājam. LSC piedāvā 160 automatizētas BRT programmas un vairāk nekā 700 protokolus, kas attiecas uz dažādām veselības un labsajūtas jomām.

Uzzināt vairāk

 

Lenyo Fitness biorezonanse

LENYO Fitness

LENYO Fitness BRT ierīce ir ērta, viegli lietojama, vienkārši apgūstama un piemērota visām vecuma grupām. LENYO Fitness ir paredzēts regulāriem sporta entuziastiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem. LENYO Fitness var palaist divas dažādas apakšprogrammu kopas ar ievietotām pauzēm. Īsākā programmu kopa (27 minūtes) apstājas pēc visu apakšprogrammu iziešanas, savukārt garākā programmu kopa (1 stunda 51 minūte) darbojas atkārtotos ciklos. LENYO Fitness tiek darbināts, izmantojot divas ierīces pogas, un signālu uztveršanai izmanto aplikatoru paliktņus (matračus).

Uzzināt vairāk

 

Lenyo Lux Plus biorezonanse

LENYO Lux Plus

LENYO Lux Plus (LLP) ir labsajūtas BRT ierīce, ko kontrolē personālais dators. Programmatūra ir viegli lietojama, un tai nav nepieciešamas īpašas datorprasmes. Lietotājs var pielāgot protokolus, ilgumu un intensitāti no bezgalīgas 136 programmu un vairāk nekā 100 apkopotu protokolu kombinācijas. Mūžizglītības programma ir visaptveroša, programmējama, vienkārši apgūstama un piemērota visām vecuma grupām. LLP signālu uztveršanai izmanto paliktņus (matračus).

Uzzināt vairākAtsauksmes


Dr. Zsolt Komka biorezonanse

Dr. Žolts Komka

Ungārijas Kanoe federācija, Ungārijas izlases ārsts

”Gatavojoties Londonas olimpiskajām spēlēm, sportisti visi izmantoja LENYO BRT ierīces – gan dienā, gan naktī. Viņi daudz labāk izturēja slodzi, labāk gulēja, un visi pārslodzes izraisītie simptomi pazuda līdz rītam.”


Prof. Dr. Gabor Pavlik biorezonanse

Prof. Dr. Gabors Pavļiks

Sporta ārsts, Ungārijas Zinātņu akadēmijas loceklis un Semmelveisa universitātes Fiziskās audzināšanas un sporta zinātņu fakultātes emeritētais profesors

”1997. gadā spēlējot Itālijā, Tamamam Vargam tika konstatēts liels iekaisuma process, kas saistīts ar vairākiem skriemeļiem. Neviena ārstēšana nebija veiksmīga, un jau tika norādīta operācija, kad draugs ieteica elektromagnētisko terapiju. Tādā veidā Tamás atrada Hippocampus Institute un LENYO BRT ierīces. Viņš izmantoja BRT ierīces vairākas reizes dienā, apvienojot to ar uztura maiņu un regulāru masāžu. 1999. gadā viņš atsāka spēlēt profesionālo ūdenspolo un izcīnīja vairākus nozīmīgus titulus, tostarp divas olimpiskās zelta medaļas un pasaules čempiona titulu.”

 

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter