English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

Lenyo Home iekārtas

LENYO Home mājas iekārtas

Mājas BRT atbalsts veselīgam dzīvesveidam

Uzlādējiet savas šūnas!

 

Mūsdienu kultūrā, kas apzinās veselību, arvien vairāk cilvēku uzstāda trenažierus, izmanto uz labsajūtu orientētas ierīces un praktizē veselībai labvēlīgas rutīnas tieši savās mājās.

Pamatojoties uz impulsa elektromagnētiskā lauka (PMF) tehnoloģiju, LENYO mājas BRT ierīces ir paredzētas ikdienas personīgai lietošanai un ir paredzētas plašam gan fiziskās, gan emocionālās labsajūtas zonu lokam – gan īslaicīgai, gan hroniskai. Tie ir par saprātīgu cenu, viegli lietojami un lietojami ar visa ķermeņa un maziem aplikatoru spilventiņiem. LENYO mājas opcijās ietilpst BRT ierīces, kuras var iedarbināt, nospiežot vienu pogu, kā arī pielāgojamas ierīces, kuras tiek vadītas un programmētas ar portatīvo datoru.

Mājas BRT ierīces izstaro signālus diapazonā no 1 Hz līdz 200 kHz.

 

Lenyo Fractal biorezonanse

LENYO Fractal

LENYO Fractal ir jaudīga, mājās lietojama BRT ierīce, kas paredzēta daudzām izplatītākajām veselības un labsajūtas jomām. Ar 32 automatizētām BRT programmām un vairāk nekā 100 programmu kombinācijām LENYO Fractal ir pārnēsājams, viegli lietojams un piemērots pieaugušajiem, bērniem un senioriem. LENYO Fractal tiek izmantots ar visa ķermeņa un maziem aplikatoru spilventiņiem, un divi cilvēki var vienlaikus izmantot ierīci, ja ierīcēm ir pievienoti divi aplikatoru paliktņi.

Uzzināt vairākLenyo Meridian biorezonanse

LENYO Meridian

LENYO Meridian BRT ierīce ir izstrādāta, lai īpaši risinātu ķermeņa enerģijas sistēmas, tostarp meridiānus, čakras un iņ un jaņ līdzsvaru. Ar 32 automatizētām un uz enerģiju vērstām BRT programmām LENYO Meridian var izmantot ar visa ķermeņa un maziem aplikatoru spilventiņiem. To var izmantot bērni, pieaugušie un seniori, un tas ir ideāli piemērots ikvienam, kas koncentrējas uz enerģiju, elementāriem, kustību, meditācijas un elpošanas veidiem.

Uzzināt vairākLenyo Fitness biorezonanse

LENYO Fitness

LENYO Fitness BRT ierīce ir ērta, viegli lietojama, vienkārši apgūstama un piemērota visām vecuma grupām. LENYO Fitness ir paredzēts regulāriem sporta entuziastiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem. LENYO Fitness var palaist divas dažādas apakšprogrammu kopas ar ievietotām pauzēm. Īsākā programmu kopa (27 minūtes) apstājas pēc visu apakšprogrammu iziešanas, savukārt garākā programmu kopa (1 stunda 51 minūte) darbojas atkārtotos ciklos. LENYO Fitness tiek darbināts, izmantojot divas ierīces pogas, un signālu uztveršanai izmanto aplikatoru paliktņus (matračus).

Uzzināt vairākLenyo Lux Plus biorezonanse

LENYO Lux Plus

LENYO Lux Plus (LLP) ir labsajūtas BRT ierīce, ko kontrolē personālais dators. Programmatūra ir viegli lietojama, un tai nav nepieciešamas īpašas datorprasmes. Lietotājs var pielāgot protokolus, ilgumu un intensitāti no bezgalīgas 136 programmu un vairāk nekā 100 apkopotu protokolu kombinācijas. Mūžizglītības programma ir visaptveroša, programmējama, vienkārši apgūstama un piemērota visām vecuma grupām. LLP signālu uztveršanai izmanto paliktņus (matračus).

Uzzināt vairākAtsauksmes


Edina Kotsis biorezonanse

Edina Kotsis

Taekwondo, sudraba olimpiskais medaļnieks, Eiropas čempions un 16-kārtējs Ungārijas čempions

”Sacensībās ārzemēs man tika traumēta kāja – lūza pleznas kauls, bet nebija pietūkuma, tūskas un sāpju. Pēc jebkuras traumas es nekavējoties izmantoju LENYO BRT ierīci.”Balazs Kiss biorezonanse

Balazs Kiss

Cīņā, pasaules čempions

”Man bieži ir nepieciešama atjaunošanās un perfekta koncentrēšanās. Es vēlos sniegt 100% sniegumu. Es pastāvīgi izmantoju LENYO BRT ierīces.”Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter