English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

LIETOTĀJU PIEREDZE

LIECĪBAS

ERIKA CSOMOR UNGĀRIJA

Duatlona pasaules čempionātā: Zelta medaļa - 2001. un 2004. gadā īsajā distancē, Sudraba medaļa 2001. gadā garajā distancē un 2002. gadā īsajā distancē.

Duatlona Eiropas čempionatā: Zelta medaļa - 2002. gadā īsajā distancē un stafetē.

Saindēšanās ar pārtiku Nissan Xterra pasaules čempionātā

2002. gada 26. oktobrī, dienu pirms Nissan Xterra Pasaules čempionāta Havaju salās Maui, Ērika saindējās ar pārtiku, kas izraisīja intensīvu caureju un vemšanu visas nakts garumā. Viņas lielākā problēma bija tā, ka tas viss gāja caur viņas gremošanas sistēmu, kā rezultātā bija iespējams iedzert nedaudz Smecta, lai aizsargātu zarnu epitēliju. Kopš viņa izmanto Lenyo ierīces ikdienas treniņiem, muskuļu relaksēšanai, laika zonu pārvarēšanai un garīgi sagatavotos konkurencei, arī šoreiz viņai līdzi bija Lenyo Lux un Lenyo Mobil ierīces. Kamēr Ēriku mocīja ilgstoši krampji un caureja, viņa nepārtraukti lietoja šādas programmas:

  • Comfort (komforts),
  • Detox (detoksikācija),
  • Colica (graizes).

No iepriekšējo sacensību pieredzes arī šoreiz, kad viņa cieta no smagām zarnu problēmām, Ērika nebūtu ieradusies uz sacensību startu vai arī, ja ierastos, nebūtu sasniegusi finišu. Tomēr Ērikai par lielu pārsteigumu, nākamajā rītā viņa jutās pietiekami spēcīga, lai piedalītos un finišētu skrējienā sestā. Šobrīd ne tikai viņa ir pārliecināta par biorezonanses terapijas efektivitāti, bet arī viņas komandas biedri.

Ahileja cīpslu kairinājums (tendinīts) viņas komandas biedram velonometnes laikā Tunisijā.

2002-2003. gada ziemā Tunisijā, Ērika piedalījās treniņnometnē. Protams, viņai kā viemēr bija līdzi viņas Lenyo ierīces, lai viņa varētu palīdzēt arī saviem komandas biedriem ar elektromagnētiskās biorezonanses aprīkojumu. 17 gadus vecais zēns no Ungārijas nacionālās junioru velosipēdistu komandas, cieta no ahileja cīpslu tendinīta un komandas kapteinis nolēma viņu sūtīt atpakaļ uz Ungāriju. Ērika to izdzirdot, sniedza viņam divas kombinētās ārstēšanas ar Lenyo Lux, lai nākamajā dienā zēns varētu atkal trennēties un strādāt kopā ar pārējo trenniņnometnes grupu.

BEATA RAKONCZAI UNGĀRIJA

Maratonu un garo distanču dalībniece Daudzkārtēja Ungārijas čempione (10.000 m maratonā, Cross Country)

Pirms menstruāciju sindroms (PMS) Pirms es sāku pielietot Lenyo biorezonanses terapiju, biju spiesta katru mēnesi paņemt divu dienu pārtraukumu no treniņiem pirms menstruālo krampju dēļ. Kopš sāku regulāri izmantot Lenyo Mobil un Lenyo Lux, šie krampji izzuda, kā arī izzuda sāpes muguras lejas daļā. Regulāri lietoju šādas programmas:

  • Man- balstīta uz ķermeņa uzbūvi, lai noteiktu, vai vīrietim, vai sievietei ir nepieciešams to lietot pirms PMS
  • Urinary Bladder Meridian (urīnpūšļa meridiāns),
  • Muscle (muskuļi),
  • Fresh (svaigums),
  • Injury (ievainojums).

Mans sporta fiziologs un komandas biedri bija ļoti iespaidoti no pēdējā Eiropas čempionāta, kad ļoti ātri spēju atgūties pēc kritiena, kad mani iegūtie sasitumi un zilumi sadzija tik ātri, ka nākamajā dienā varēju atkal skriet bez jebkādiem ierobežojumiem, pateicoties Lenyo Lux "Injury" programmai.

2003. gada 28. februārī Nyiregyhaza (Ungārijā) Beata Rakonczai

TAMAS VARGA UNGĀRIJA

Ungārijas nacionālas izlases ūdenspolo spelētajs (115x) Ungārijas junioru nacionalā komanda (95x) 2003. gadā pasaules čempions 2004. gadā Olimpiskā čempions

Hronisks (vēlāk patstāvīgs) 3 skriemeļu un starpskriemeļu disku iekaisums (Th 9-11 reģionā) 1996.-1997. gada sezonā es spēlēju Katānijā (Catania) Itālijā ūdenspolo čempionātā. 1997. gadā manas muguras sāpes kļuva ar vien nepanesamākas, diagnoze bija mugurkaula iekaisums 9-11Th (krūšu skriemeļi) skriemeļu reģionā. Pēc vairāku mēnešu nesekmīgas ārstēšanas Itālijā, konsultējos ar lielākajām Ungārijas ortopēdiskajām klīnikām. Neskatoties uz dažādām medicīniskām iejaukšanām, mans mugurkauls vēl jo projām bija iekaisis. Operācija tika gatavota, lai fiksētu un nostiprinātu šos trīs skriemeļus. Šajā šķietami bezcerīgajā situācijā, pēc drauga ieteikuma es devos uz Bāzeli, Šveici, lai satiktu dakteri Argaju (DR. Argay), kurš ir labi zināms speciālists fizioterapijas un mugurkaulu rehabilitācijā. Viņš ieteica man iziet biorezonanses terapiju, vispirms ārstējot manu alerģiju pret pārtiku, tad normalizējot zarnu kairinājumus, lai atbrīvotu no stresa iekaisušos segmentus. Šim nolūkam, kopš viņš pats apmeklē biorezonanses kursus, kā arī izmanto zinātnisko datu bāzi elektromagnētiskās biorezonanses jomā, ko parasti dēvē par biorezonanses terapiju, viņš ieteica man arī sazināties ar Hippocampus Institūtu Budapeštā. 1998. gada aprīlī sāku savu ārstēšanos Hippocampus Institūtā, līdzās 2-3 reižu biorezonanses terapijai nedēļā, saņēmu arī shiatsu ( no Japāņu valodas shi - pirksts un atsu - piespiešana, kas ir tradicionāla Japānas terapija) un cita veida masāžas, mācījos arī speciāli paredzētu vingrošanu un chi kung (Elpošanas metodes ar lēnām, graciozām kustībām, lai uzlabotu veselību, kas nāk no Ķīnas), tika izmainīta mana ēdienkarte, ss speciāls uzturs, kā arī sāku izmantot GNLD uzura bagātinātājus. Šā paša gada septembrī sāku atkal trenēties ūdenspolo un kopš 1999. gada marta varu atkal spēlēt kā iepriekš, un jau gada nogalē atsāku sezonu, kā profesionāls ūdenspolo spēlētājs. Ārstēšana ar biorezonanses palīdzību ir daļa no manas dzīves. Kopš pārliecinājos par tās labvēlīgo ietekmi, es nekad neizlaižu ārstēšanu ilgāk par nedēļu. Laikā kad Lenyo Mobil ierīces tika izstrādātas, saņēmu divus prototipus, kas ļāva man ārstēt mugurkaulu, tādejādi ļaujot man justies droši pēc katras treniņnodarbības turnīru laikā. Lenyo Lux izmano arī mana ģimene, kas ir ļoti ērts veids kā uzturēt veselību un augstu organisma veiktspēju visās aktivitātēs. Lenyo Lux ir lielisks palīgs, lai reģerenētu manu nogurušo ķermeni pēc intensīva trenniņa, lai novērstu periodisku otītu (otitis) (vidusauss iekaisums) un sinusitis (deguna blakusdobumu iekaisums), kā arī tas ir ideāls, lai optimizētu fermentu ražošanu manā vājajā gremošanas sistēmā, kā arī, tas palīdz nomierināt nervus spēļu un turnīru laikā.

2003. gada aprīlis Budapešta Varga Tamas Tamas Varga 2003. gadā bija galvenais biedrs Pasaules čempionāta komandā Barselonā, kā arī 2004. gadā Olimpisko čempionu komandā Atēnās.

DR. MORRIS ZUBKEWYCH Strāda ar akupunktūru, homeopātiju un hiropraktiju
Toronto, Kanādā

67 gadus vecajam zobārstam bija diagnosticēta parkinsona slimība, laterģija un nātrene. E.A.V. novērtējumā tika atklāta dzīvsudraba izplatība dažādos ķermeņa orgānos, kā arī augsts mikozes līmenis, galvenokārt, taisnajā zarnā. Viņa prakses laikā, pēdējo 35 gadu laikā, viņam nācās daudz darboties ar amalgamu. Viņš bija saņēmis ap 50 speciālām ārstēšanas terapijām, lai atbrīvotos no smagajiem metāliem, kurām bija vienīgi mēreni rezultāti. Mēs uzsākām iknedēļas mobile Cell-Com (MMC) ārstēšanas kursu ar apstrādātu amalgama paraugu, lai iegūto informāciju pievienotu viņa personīgajai formulai (kas ir homeopātiska). Pēc trešās ārstēšanas sesijas viņš bija ievērojis, ka roku trīcēšana ir samazinājusies par 90%, tā pat viņam bija 3-4 reizes dienā būtiski zarnu kustības traucējumi, kas kā viņš apgalvoja, būtiski palielināja ikdienas enerģijas līmeni. Šobrīd viņš strādā pilnu slodzi zobārstniecības praksē un roku trīce praktiski vairs nav. Mr. A.C. tika diagnosticēta metastātiska nieru šūnu karcinoma uz plaušām. Ķīmijas terapijai turpmāk nebija nekāds progress un nebija nekādu iespēju. Tika uzsākta intensīva Mobile Cell-Com (MCC), un Lenyo Lux ārstēšana. Ķīmijas terapijas paraugs tika izmantots pie detoksikācijas ieejas, kā arī dažādu augu ķīmijas terapijas rezultāti (bloodroot, poly-mva), tika izmantoti, lai palielinātu efektivitāti un absorbciju. Ikdienā viņu ārstēja ar Lenyo Lux un katru otro dienu ar MMC, kā arī tika izveidota speciāla diēta un dzīves veida izmaiņas. Tā trīs mēnešus viņš tika uzturēts pie dzīvības un pēc trīs mēnešiem CAT skenēšanas laikā tika konstatēts, ka par 50% ir samazinājušies metastātiskie bojājumi plaušu audiem. Arī turpmāk viņam bija manāms vienmērīgs progress, kas palielināja vitalitāti un optimismu.

A.S.H., Hiropraktiķis Vudstoka, Å…ujorka

Mobile Cell Com un Biorezonansi esmu atklājis kā neticamu līdzekli, lai nostiprinātu smalkus enerģijas ceļus maniem klientiem. Šī jaunā biorezonanses joma ļauj terapeitiski ārstēt organismu elektromagnētiskajā līmenī. Mūsdienu bioloģija ir noskaidrojusi, ka tā ir vis kazuālākajā līmenī, piemērota ārstēšanai, dažādām slimībām cilvēka organismā. Kopš šī tehnoloģija palīdz strādāt ar iedzimtām kaitēm cilvēka organismā, tas ir lielisks līdzeklis ikvienam holistiskajā veselības aprūpē. Hiropraktiķi, akupunktūristi, homeopāti, dietologi, dažadi konsultanti, kas strādā ar cilvēka ķermeni, var atrast savu pielietojumu un papildinājumu, lai paceltu savu darbību jaunā līmenī. Mēs dzīvojam laikā, kur ir nozīmīgi faktori, kas vājina ticību mūsu esamībai. No stresa, nepilnvērtīga uztura, strukturālās nelīdzsvarotības, negatīvas kultūras tendences ir tas, kas liek palīdzēt mūsu organismam atbalstīt tā iekšējo līdzsvaru. Kā mēs zinām, var notikt brīnumainas lietas, kad ķermenis ir atbrīvojies un spēj rezonēt pats uz savu 'skaņu'. Biorezonansi es iesaku ikvienam, kurš nopietni vēlas palīdzēt pats sev, saviem klientiem, lai stiprinātu iekšējo izturību un labklājību.

CYNTHIA TOTH
Klīniskās akupunktūras terapeite, augu speciāliste
Topeka, Kansasa

"Pēdejo sešu mēnešu laikā, lietojot BRT (biorezonanses terapiju) esmu pamanījusi daudz lielākus panākumus veselības, emocionālajā un labklajības jomā, kā arī garīgo izaugsmi maniem pacientiem, nekā iepriekšējo 20 gadu laikā."

MARIANNA LONEGANA KĒRTIS
Sertificēta akupresūras terapeite, sertificēta koncentrēšanās trenere Lavrence, Kansasa

Izzinot ķīniešu medicīnu, es atradu BRT rādījumus par harmonijas pamatiem, kas ir svarīgi reālām pārmaiņām, kuras veicina labāku vitalitāti, veselību, fizisko, emocionālo veselību un garīgos līmeņus. Reizēm, es redzu klientus ar komplicētām problēmām un ar BRT es varu strādāt ar visdažādākajiem problēmu aspektiem vienlaicīgi, un daudz efektīvāk. BRT samazina manu darba apjomu uz pusi, un sniedz daudz dziļākas sesijas klientiem, ar noturīgākiem rezultātiem.

FERNANDO RAMIREZS Sanhosē, Kostarika

"Es vienmēr izmantoju 'Run' (palīdz garīgi, stresa situācijās, augstākam sniegumam sportā un darbā, mobilizē enerģijas rezerves utml.) programmu un mans sniegums ir daudz labāks, es varu izdarīt daudz vairāk, bez noguruma."

DULÄŒE MARIJA LANDERO Hondurasa

"Man iekoda skorpions - pēc pusstundas viss mans ķermenis kļuva sarkans, pietūcis un ļoti niezēja. Uzliku Fracal programmu 'Detox' (detoksikācija) un pēc pāris minūtēm, katrs no simptomiem sāka izzust."

ENRIKO PERRONE
Roma, Itālija

"Kad dodos ceļojumā, vienmēr lietoju Mobil, tas palīdz manam organismam tikt galā ar laika zonu maiņu, pateicoties tādām programmām - 'Weather' (laika pārciešana) un 'Energy Balance' (enerģijas balanss). Tas palīdz man justies daudz atvieglotākam.

BERTA BEFFA DOBER
Šveice

"Laikā, kad ir laikapstākļu maiņa, man vienmer sāp galva - šobrīd es lietoju programmu 'Weather' (laika pārciešana) sāpju laikā un tas iedarbojas uzreiz."

LUIS KARLOS ORDENĒZS
Kostarika

"Kad salauzu savu kāju, man nebija nepieciešami nekādi pretsāpju līdzekļi - Uzliku Lenyo Lux programmu 'Pain' (sāpes) tieši uz lūzuma un tas sadzija daudz ātrāk. Tā pat es katru dienu izmantoju arī programmu 'Eye' (acis) un divu mēnešu laikā es varu atkal redzēt bez brillēm."

JANĪNA MAROTO
Kostarika

"Man tik tiešām bija problēmas ar ausi. Sāpes izzuda jau pēc vienas ārstēšanas ar Lenyo Lux."

MARIJA VIRDŽĪNIJA ARCE
Kostarika

"Septiņus mēnešus man bija reiboņi, pēc vienas MMC terapijas, reiboņi vairs nebija."

ANTONS

Latvija

Ilgstoši cīnījos ar ceļa locītavu sāpēm. Pēc 3 terapijas seansiem ar Lenyo Lux jau jutu ievērojamas pārmaiņas. Ir daudz vieglāk uzsākt iešanu, jo nav vairs locītavu stīvums un sāpes ir mazākas. Šobrīd turpinu terapiju.


Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter