English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

Lenyo Mobile iekārtas

LENYO Mobile iekārtas

BRT atbalsts jebkurā vietā un laikā!

Uzlādējiet savas šūnas!

 

Mūsdienīgās LENYO mobilās BRT ierīces piedāvā unikālu pieeju veselībai un labsajūtai, kas izmanto progresīvu impulsu elektromagnētiskā lauka (PEMF) signālu, lai palīdzētu veicināt dabiskas ārstnieciskās aktivitātes un līdzsvaru gan prātā, gan ķermenī. Mazi un viegli, tie ir darbināmi ar baterijām, viegli lietojami, un tos var izmantot jebkurā laikā un vietā bērni, pieaugušie, seniori un profesionāļi. LENYO mobilās ierīces ir pieejamas par pieņemamām cenām un piedāvā uzlabotas BRT programmas, kas attiecas uz dažādām fiziskās un emocionālās labsajūtas jomām.

Mobilās BRT ierīces izstaro signālus diapazonā no 1 Hz līdz 200 kHz.

 


Lenyo Mobile biorezonanse

LENYO Mobile

LENYO Mobile BRT ierīce ir ērta, viegla, ar akumulatoru darbināma un piemērota visu vecumu cilvēkiem. Kabatas izmēra un diskrēts, tas ir ideāli piemērots biznesa ceļotājiem, atpūtniekiem un cilvēkiem, kuri bieži ir ceļā sabiedrībā vai darbā. LENYO Mobile ir daudzkanālu ierīce, kas atbalsta četrus dažādus sakaru kanālus vienlaikus. Ar sešām iepriekš konfigurētām BRT programmām LENYO Mobile risina dažas no visbiežāk sastopamajām veselības un labsajūtas problēmām ikdienas dzīvē.

Uzzināt vairāk

 


Lenyo Mobile Port biorezonanse

LENYO Mobile Port

Pilnībā programmējamā LENYO Mobile Port BRT ierīce ir maza un viegla, un to var viegli nēsāt zem krekla, kakla siksnā (iekļauta) vai kabatā. Tas piedāvā 100 regulāras un 40 īsas automatizētas BRT programmas, kā arī simtiem protokolu, kas attiecas uz dažādām veselības un labsajūtas jomām. Četras programmas vai protokolus var ielādēt no datora ierīcē, un tos var viegli mainīt, vienkārši lejupielādējot jaunas no nodrošinātās programmatūras. LENYO Mobile Port ir ideāli piemērots privātpersonām, aprūpes sniedzējiem un ikvienam, kas atrodas ceļā. Tas darbojas ar akumulatoru, viegli lietojams un piemērots visām vecuma grupām.

Uzzināt vairākAtsauksmes


Edina Kotsis biorezonanse

Edina Kotsis

Taekwondo, sudraba olimpiskais medaļnieks, Eiropas čempions un 16-kārtējs Ungārijas čempions

”Sacensībās ārzemēs man tika traumēta kāja – lūza pleznas kauls, bet nebija pietūkuma, tūskas un sāpju. Pēc jebkuras traumas es nekavējoties izmantoju LENYO BRT ierīci.”Balazs Kiss biorezonanse

Balazs Kiss

Cīņā, pasaules čempions

”Man bieži ir nepieciešama atjaunošanās un perfekta koncentrēšanās. Es vēlos sniegt 100% sniegumu. Es pastāvīgi izmantoju LENYO BRT ierīces.”Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter