English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

Šūnu komunikācija

Katrai bioloģiskai vienībai ir komunikācijas saites ar tās iekšējo un ārējo vidi, vai nu esot kā uztvērējam, vai sūtītājam [skatīt 1.0 diagrammu]. Šīs divas iezīmes nav atšķiramas no tās eksistences. Signāla pārraides kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no starpšūnu vielas. Ja signāla pārraide ir neefektīva, tādas ir arī organisma vielmaiņas bio-kibernētiskās apstrādes aktivitātes. Šāda disfunkcija noved pie traucējumiem funkcionālā līmenī, histoloģiskā līmenī un/vai organisma novājināšanās.

šunu komunikācija

1.0. diagramma

Uz biorezonansi balstītās procedūras nodrošina diagnostikai vērtīgus datus ar šo patoloģijas līmeni dabīgai atlasei un papildina nepilnīgu signālu pārraidi, kad atbilstošā informācija nevar tikt adekvāti apstrādāta. Tas ir iemesls, kāpēc pārraides ceļi ir bloķēti un/vai uztvērēja uztveršanas spējas (dabīgā atlase) ir nepietiekamas. [Skatīt 1.1.diagrammu]. Lai izlabotu šīs problēmas un palīdzētu organismam sākt strādāt pilnībā, BRT veic divus dažādus uzdevumus. Pirmkārt, BRT veic papildus ķermeņa terapeitisko signālu pārraidi.Tas palielina datu apmaiņu starp refleksu zonām (piem., neuroloģiskās, elektrofizioloģiskās sakaru zonas), izfiltrējot samazinātos dabīgos izvēlētos signālus un nododot atpakaļ pareizos signālus aktīvajam bioloģiskajam logam.

šunu komunikācija

1.1. diagramma

Otrkārt, BRT izslēdz ne-fizioloģiskus signālus. Informācija, kas nav vajadzīga organismam var tikt izslēgta, radot pastāvīgus viļņus, kas novērš tā uzmanību no traucējošā lauka. Šādā veidā organismu var atslogot un fizioloģiski kontrolētajiem signāliem ir iespēja veikt to ietekmi (kas vajadzīga, kad organismu ietekmē vairāki atšķirīgi stresa faktori). Caur šīm divām BRT funkcijām organismam ir iespējams veikt normālus bioinformātikas procesus, kā arī izslēgt signāla avotus, kas iepriekš traucēja līdzsvaram.

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter