English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

BRT Signāli

brt signāli

Ir divi BRT tipi: endogēnā terapija, izmantojot paša organisma signālus un eksogēnā terapija, kas izmanto vides signālus.

Endogēnā terapija: Kā jau minēts iepriekš, DNS un šūnu membrānas rada un saņem EM biokumināciju organisma audos, orgānos un apakšsistēmās. Šie signāli sniedz norādījumus, tie ir ļoti efektīvi un sarežģīti. BRT savienojas ar ķermeni caur elektrodiem, lai uztvertu signālus no paša organisma. Tādā veidā endogenā informācija tiek lietota ārstēšanā, lai uzlabotu iekšējos bioinformātikas procesus, kā arī organisma pielāgošanās spējas. Sagatavošanās fāzē tiek noteikti galvenie iekšējo signālu tehniskie parametri un to biežums, amplitūda un fāze.

BRT izfiltrē disfunkcionālas svārstības, salīdzinot šos signālus ar citiem signāliem veselajās ķermeņa daļās. Filtrēšana ir nepieciešama, samazinoties organisma dabīgajai filtrēšanas spējai un atbalstam. Pareizie signāli tiek sūtīti atpakaļ, un tie atklāj dabīgās izlases un biokomunikācijas patoloģiskos aspektus organismā. Endogēnajā BRT ir svarīgi ar terapeitisko signālu apstrādāt noteiktu refleksu zonu. Šī ir vispersonificētākā zināmā terapijas metode, jo tā izmanto paša pacienta svārstības. Terapijas laikā organisma reakcija tiek visu laiku novērota (vērtējot pacienta stāvokli), tādējādi izvairoties no ārstēšanas blakusefektiem.

Eksogēnā terapija: Dabīgās vides signāli palīdz iekšējam regulatoram uzturēt vielmaiņas periodiskumu. Tā paša iemesla dēļ to trūkums varētu izraisīt nopietnus patoloģiskus traucējumus, organismam pašam novājinot tā specifiskās dzīvības sistēmas resursus. Papildus signālu avoti, ko rada urbanizācija un tehnoloģijas samazina dabīgo vides signālu intensitāti biosfērā, iejaucoties un liekot organismam uztvert nepareizu vēsti.

Mūsdienās, ārējo regulatoru izmantošana terapijā ir pierādījusi sevi esam par vienu no visefektīvākajām ārstēšanas metodēm, jo ar iekšējā regulatora korekciju ir iespējams, organisma būtiskos procesus aktivizēt dažu sekunžu laikā. Šāda veida ārstēšana ietver metodes, kas kā terapeitiskus signālus izmanto pamata biosfēras vibrācijas, kuras ietekmē organismu caur pārveidotiem elektromagnētiskiem laukiem. (Šīs metodes izmanto Šūmana viļņus, kristālus, minerālus un dažādus metālus, polarizētas gaismas un tās harmoniju). Sarežģīta multi-rezonanses ārstēšana, kas izmanto visa veida dažādus ārējos regulatorus noteiktām patoloģiskajām sistēmām, ir izrādījusies esam visefektīvākā metode.

Kamēr endogenajā BRT ir ļoti svarīgi apstrādāt tikai noteiktu refleksu zonu, caur noteiktu bioloģisko logu, eksogēnā BRT lieto iepriekš ieprogrammētas terapijas caur tiem pašiem bioloģiskajiem logiem, lai veiksmīgi ārstētu visu ķermeni. Pieredze liecina, ka iekārtas, kas izdala šādus signālus var noņemt pat nopietnas bioinformācijas blokādes. Abos BRT veidos organisma dabīgā izlase nosaka, ko no terapeitiskajiem signāliem pacients var izmantot. Informācijas pārraidīšana, kā arī biokibernētikas vienību fāžu izmaiņu izraisīšana no terapeitiskajiem signāliem var vienīgi tikt sasniegta ar rezonansi caur bioloģisko logu.

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter