English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

KAS IR BRT?

kas ir brt?

Organisma vissvarīgākā īpašība ir tā spēja pielāgoties un pašregulēties. Ikvienam ir jāatzīst, ka apkārtējā vide ātri mainās. Ārējā ietekme tāda kā augstsprieguma elektrības līnijas, mikroviļņi, datori, mobilie telefoni un pat elektrības vadi mūsu mājās izdala kaitīgus elektromagnētiskos laukus. Šī kaitīgā ietekme var sagraut mūsu jau tā sarežģīts sakaru sistēmas ar cilvēka ķermeni. Lai noturētu līdzsvaru, mūsu iekšējiem orgāniem, audiem un to sistēmām vajadzīgi ļoti precīzi sakari, lai ik sekundi cieši koordinētu gandrīz 500 triljonus ķīmisko reakciju; viena pati šūna sekundē veic 7000 ķīmisko reakciju.

Bioinformātika ir zinātne, kas pēta selektīvas iekšējās komunikācijas dzīvajos audos, izmantojot dažādus atsevišķu spektru frekvenču elektromagnētiskos sakarus. Šis
pētījumu lauks veido pamatu, kas veicina efektīvu pielāgošanos un pašregulāciju šūnu līmenī Biorezonanses terapijā (Bioresonance Therapy (BRT)). Palīdzot pareizai komunikācijai, ķermenis var atbildēt atbilstošiem apkārtējās vides stimuliem, palīdzot sev atveseļoties, kad šo ietekmju dēļ tas nevar uzturēt paša molekulāro aktivitāti. Plašās organisma līdzsvarošanas iespējas ar BRT palīdzību un pozitīvā ietekme, kas tam ir uz indivīdu ir sākta apzināt pēdējos 25 gados.

Biorezonanses terapija (BRT) ir balstīta uz bioreakcijas principu, ārstēšanas procesā izmantojot elektromagnētisko (EM) ārstējamā organisma signālu, vai kādu tā elementu. Ar tādu instrumentu kā fotoelektronu daudzkāršotājs un daudzu augstas rezolūcijas spektra analizētājiem, 1970tajos gados tika aizsākta tiešo signālu elektromagnētiskās dabas izpēte. Šo pētījumu rezultāts apraksta tiešus, ātrus un ļoti efektīvus EM signālus kā pamata komunikāciju ar ķermeni. Sakaru sarežģītība ir nepieciešama, lai katrā šūnā ik sekundi koordinētu 7000 ķīmisko reakciju. Iepriekš pētītie virzieni tādi kā neiroloģiskās un hormonālās sistēmas nespēj veikt šādu vispārēju mijiedarbību.

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter