English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com
hippocampus-brt.com
Bioprotector
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
LIFE sistēma

life system

LIFE sistēma nosaka ķermeņa stresus elektro-magnētiskajā līmenī. Tad caur bio-atbildes reakciju tā nodrošina datus, formā ko rekomendē homeopātiskie risinājumi, elektro-akupunktūra, meridiāni un dabas dziedniecība, ārstam un klientam/pacientam ir viegli saprast skaitļus, grafikus un tekstus. LIFE sistēmas izveidē liela uzmanība tika veltīta, lai šo programmatūru padarītu tik viegli lietojamu, cik vien tas iespējams.

LIFE sistēmu, kā parādīts attēlā, ilustrē trīs galvenās sastāvdaļas: modulī ievietotas programmatūras, galvas, plaukstas locītavas un potītes stiprinājumi, kas tiek uzlikti klientam; saskarnes kastīte, kas rada kvadrātveida viļņu signālus, ko tā saņem no programmatūras.

LIFE sistēmas izveidē tika ņemti vērā enerģijas vadības pamatprincipi no senām ķīniešu tradīcijām līdz pat kvantu dinamikai. Tas ļāva pacelties līdz perspektīvai tā, ka enerģijas straumes savieno visus orgānus, katru domu un emociju. Enerģijas straume vai blokādes atspoguļo iespaidīgu komunikāciju sistēmu, kas parāda ķermeņa/prāta inteliģenci. LIFE sistēma meklē veidu, kā radīt un apvienot labsajūtu, līdzsvaru un harmoniju. Viss process ir drošs, maigs un neinvazīvs. Elektro-magnētiskā līmenī tas samazina ķermeņa stresus, ko izraisa ēdiens, toksīni, vide, ģenētika un dzīvesveids. LIFE sistēma atbilstošus elektro-magnētiskus signālus nodod atpakaļ, izmantojot nano-sekunžu datoru ātrumu, lai nodrošinātu pilnīgu drošību.

Šeit ir papildus informācija, kā LIFE sistēma strādā: Izmēra ķermeņa elektro-magnētisko reakciju caur dažādām elektromagnētiskajām atbildēm. Salīdzina trīs-vektoru skaņu frekvences ar sarežģītiem matemātiskiem aprēķiniem par ķermeni ar apmēram 7000 zināmām sastāvdaļām, kas saglabātas pasaules lielākajā programmu datubāzē. Atbildes informācija ir rekomendēto homeopātisko risinājumu, elektro-akupunktūras, meridiāna un dabas dziedniecības formā, ārstam un klientam/pacientam ir viegli saprast skaitļus, grafikus un tekstus.

LIFE sistēmas bio-reakcijas 3 soļu process:

1.solis: Kā galvenā bio-reakcijas sistēma LIFE sistēma ieraksta smalku „reakciju" iekšējo „stresa potenciālu", kas bija lietotāja novērtēšanas procesā.

2.solis: LIFE sistēma novērtē atbildes ar augsta līmeņa grafiskās saskarnes palīdzību.

3.solis: Dators pārbauda indivīdu ar informāciju, sniedzot to atpakaļ klientam. Pārnēsājama, uz logiem balstīta LIFE sistēmas programma piedāvā lietotājam uzlabotas terapijas, kā arī testu veikšanas iespējas mājās. Intuitīva saskarne, askētisks dizains un datorprogramma piedāvā lietotājam vieglas lietošanas iespējas.

Stresa noteikšana un stresa mazināšana, lietojot LIFE sistēmu. LIFE sistēma strādā ķermeņa stresu novēršot elektro-magnētiskā līmenī. Stress sākas radot trauksmes atbildi ķermenī, kas, ja netiek kontrolēta ar ķermeņa paša resursiem, var novest pie pielāgošanās atbildes veidošanās. Ja stress netiek atrisināts, parādās simptomi. Līdzsvara zudums parasti sākas šūnu līmenī, attīstoties uz audu un orgānu līmeni un var ietver visa ķermeņa sistēmu.

Stress var rasties daudzu dažādu faktoru ietekmē: Pašpārliecinātības trūkums, kas traucē pašapziņu; Barības vielu trūkums; Nepietiekams ūdens vai skābekļa daudzums; Toksiskie stresa faktori tādi kā sēnes, baktērijas, vīrusi un ķīmiskās vielas; Smago metālu klātbūtne; Recepšu medikamenti vai citi sintētiski savienojumi; Ģenētiskas noslieces; Bio-lauka saindēšana ar radiāciju, mikroviļņiem un ELF; Visus iepriekš minētos stresa faktorus var noteikt lietojot LIFE System un ar šīs ievērojamās bio-reakcijas sistēmu klientam/pacientam var atgriezt līdzsvaru. Hippocampus-BRT Ltd. ir oficiālais L.I.F.E. System iekārtas izplatītājs Ungārijā un Austrumeiropā.

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter

on-line.lv Interneta Lapu Katalogs