English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

IEKĀRTAS

iekārtas

Hippocampus realizē gan profesionālās, gan mājas aprūpes biorezonanses ierīces. Profesionālās līnijas ierīces Mobile Cell-Com terapeitiski attiecas uz paša pacienta elektromagnētiskajiem signāliem, veic ne tikai terapeitisku ārstēšanu, bet arī organisma diagnostiku, kamēr LENYO ierīces ļauj pacientam saņemt ļoti zemas intensitātes (Extremely Low Intensity (ELI)) elektromagnētiskos (EM) signālus, terapeitiskai stimulēšanai, dažas reizes dienā. Mājas aprūpes terapijas BioXline ierīces lieto analoģiski komplicētas programmas, kā LENYO profesionālās ierīces, bet tās ir paredzētas mājas lietošanai, veselības profilaksei, kā papildus ārstēšanas kursam, ko nozīmējis jūsu veselības aprūpes speciālists.

Hippocampus-BRT Ltd. darbojas progresīvās neinvazīvās veselības aprūpes jomā. Mūsu pētījumu un attīstības komandas koncentrējas uz tādu biorezonanses iekārtu radīšanu un ražošanu, kas attiecas uz specifiskām ķermeņa funkcijām un struktūrām. Mūsu iekārtas apstrādā bioinformātikas signālus ar mūsdienās lietotajām sarežģītajām tehnoloģijām. Dēļ sarežģītās bioloģiskās autoregulācijas, katra ārstēšanas programma sastāv no apakšprogrammu kombinācijas, kas pārstāv ārstējamās bioloģiskās funkciju sistēmas dažādus aspektus. Tas rada "simfoniju" visu laiku mainīgajā viļņu kopumā, kas caur ķermeni adresētam noteiktam bioloģiskās komunikācijas kanālam ("bioloģiskajam logam") un no jauna izveido bioloģisko saskaņu starp šūnām un lielākām dzīvības sistēmas organizācijām. Dažos pēdējos gados mēs esam izveidojuši jaunu specifiskās fāzes modulācijas metodi, kas atvieglo lielāko daļu šo organisko bio-kibernētikas vienību auto-regulācijas plašo apstrādi.

Cita unikāla šīs iekārtas iezīme ir tās rezolūcija un amplitūda. Ar 10 000 reižu lielāku precizitāti un 10 reizes lielāku amplitūdu kā jebkurai iepriekšējai biorezonances iekārtai, mūsu iekārtas var sasniegt vairāk 'bioloģiskos logus' un sekmēt labākus un ilgstošākus rezultātus, kā jebkad agrāk. Mēs nodrošinām gan endogēnās, gan eksogēnās biorezonanses iekārtas, ārstēšanu un studijas akadēmiskiem pētījumiem, klīniskajiem pētījumiem, ārstēšanas profesionāļiem un vispārējai publikai. Mūsu iekārtu kategorijas ir sekojošas:

Cell-Com iekārtas

Lai ārstēšanas procesā radītu terapeitiskus signālus, šīs iekārtas izmanto paša pacienta svārstības.

Lenyo iekārtas

Šīs iekārtas ļauj pacientam saņemt ļoti zemas intensitātes (Extremely Low Intensity (ELI)) elektromagnētisko (EM), iepriekš noteikto, signālu kopumu 'bioloģiskā loga' terapeitiskai stimulācijai, visas dienas garumā.

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter