English Latvian Pусский
Galvenā Izvēlne
hippocampus-brt.com

hippocampus-brt.com
Bioprotector
Komentāri
[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by guntis on 16 feb : 17:09
mani interese radit rezonasi atomos ar iespeju par [more ...]

[Saturs] Kopsavilkums par biorezonansi
Posted by Zinkārīgais on 22 okt : 14:21
Interesanti uzzināt ko jaunu, paldies...

Biežāk uzdotie jautājumi

Часто задаваемые вопросы

J: Kā biorezonanse darbojas?

A: Skatīties sadaļu - Kas ir BRT?

J: Cik terapijas man ir nepieciešamas, lai kļūtu labi?

A: Kopumā terapijas atšķiras atkarībā no pacienta un to ietekmē daudzi faktori. Ir gadījumi, kad pacients ir 'izārstēts' ar vienu terapijas seansu, kamēr citiem tas prasa mēnešus. Mūsu wellnes iekārtas, galvenokārt, koncentrējas uz palīdzēšanu organismam iekšēji sazināties, lai tas var 'paš - izdziedēties' un novērst turpmākos veselības sarežģījumus.

J: Vai jebkurš var tos lietot? Grūtnieces? Mazi bērni?

A: Šīs iekārtas var lietot jebkurš. Tās ir pilnīgi neinvazīvas un apvienojamas ar citām terapijām, tajā skaitā ārstēšanu ar farmācijas līdzekļiem (zāļu lietošanu). Ir arī programmas, kuras palīdzēs grūtniecības periodā un dzemdībās, kas ir drošas embrijiem. Papildus tam, bērni līdz trīs gadu vecumam var sēdēt mātes klēpī, kamēr viņa ir savienota ar elektrodiem, vai atrodas uz polsterējuma.

J: Vai cilvēki, kuriem ir problēmas ar sirdi drīkst lietot šīs iekārtas?

A: Jā, drīkst. Ierīces ir pilnīgi neinvazīvas un apvienojamas ar citām terapijām, tajā skaitā ārstēšanu ar farmācijas līdzekļiem (zāļu lietošanu). Šī ierīce nesarežģī elektronisko implantu darbību.

J: Kāda ir atšķirība starp MCC un Vācijas ierīcēm?

A: Vācu ierīcei ir augstāka frekvence no 138,000 Hz, papildinot ar citām ierīcēm no 100, 000 Hz . Tiem ir nabadzīgāka rezolūcija uz augstakām frekvencēm, kā arī, tie ir ierobežotāki, jo pievēršas tikai uz vienu 'logu' un vienu frekvences diapazonu, jo viņiem nav sub-programmas. Pateicoties tam, ka MCC var izmantot sub programmas (apakšindeksu programmas), tas ir spējīgs tikt galā ar procesiem organismā. Diapazonā līdz 1,000,000 Hz, ar pluss vai mīnuss 1Hz rezolūciju, tas ļauj harmoniski iedarboties augstas frekvences diapazonā. MCC spēj palīdzēt risināt arī emocionālas problēmas, ko nespēj vācu ierīces.

J: Kāda ir atšķirība starp Hippocampus ierīcēm un citām ierīcēm, kuras darbojas ar elektromagnētisko lauku?

A: Citas ierīces, kuras darbojas ar elektromagnētisko lauku izmanto tikai vienveidīgas frekvences un neparedz bioloģiskos 'logus'. Salīdzinoši, Lenyo Lux ir vairākas frekvences un subprogrammas, kuras ir dinamiskas. Tā vietā, lai frekvenci piespiestu pie ķermeņa un izmantotu plašāku amplitūdu, Lenyo Lux atrod pareizo amplitūdu, kuru organisms var izmantot pašregulācijai, adresētu bioloģiskajiem logiem, tādējādi stingri ievēro tādu filozofisko principu, kā 'mazāk ir vairāk', izmantojot mazāku amplitūdu un sasniedzot labākus rezultātus.

J: Vai tā ir patiesība, ka citiem tirgū pieejamajiem matračiem ar PEMF ir dažādas frekvences, kuras ir ļoti ierobežotas?

A: Tā ir taisnība. Lielākā daļa no tiem izmanto tikai vienu frekvenci. Daži var doties no vienas frekvences uz citu, bet nav neviena ierīce, kura būtu tik daudzveidīga, kā Lenyo Lux.


Jautājumi par Lenyo ierīcēm - MCC, Lenyo Lux un Lenyo Mobil:

J: Kādā stāvoklī man ir jāatrodas uz matrača terapijas laikā?

A: Ir ieteicams pār lielo vai mazo Lux matraci pārklāt palagu vai segu. Uz matrača var nogulties vai apsēsties, tā, lai pēc iespējas plašāka ķermeņa daļa būtu kontaktā ar matraci. Lietojot lokālās pielietojamības spilventiņu, novietojiet to tieši pie tās ķermeņa daļas, kura tiek ārstēta.

J: Vai matracim ir atšķirība starp augšpusi un apakšpusi?

A: Matrača apakšpuse ir, tā, kurā atrodas kabelis. Uz lielā matrača kājām jābūt matrača apakšpusē un galvai matrača augšpusē. Izmantojot mazo matraci kājām ir jābūt vērstām uz matrača apakšpusi un galvai ir jābūt vērstai uz matrača augšpusi.

Lokālās pielietojamības spilventiņam nav atšķirības starp augšpusi un apakšpusi.

J: Vai tas ir tik ļoti būtiski, lai galva atrastos matrača augšpusē un kājas matrača apakšpusē?

A: Jā tas ir svarīgi. Ja jūs lietosiet programmu, izmantojot vai nu UP, DOWN, vai UP/Down iestatījumus, tad kabelim jābūt pievienotam pie matrača tajā galā, kurā atrodas kājas.

J: Kāda ir atšķirība starp Up, Down, Up/Down, High, un Low iestatījumiem?

A: Tie ir intensitātes iestatījumi, kuri ir ieteicami sekojoši:

UP: Šis iestatījums ir paredzēts cilvēkiem ar sliktu (asins) cirkulāciju. Ir svarīgi, lai Jūs nostādītu sevi tā, ka kājas ir matrača apakšpusē un galva matrača augšpusē.

DOWN: Šis iestatījums ir paredzēts cilvēkiem ar augstu asinsspiedienu. Ir svarīgi, lai Jūs nostādītu sevi tā, ka kājas ir matrača apakšpusē un galva matrača augšpusē.

UP/DOWN Šis iestatījums ir visintensīvākais, jo tas ar viļņveidīgu kustību no matrača augšpuses pāriet uz matrača apakšpusi un atkal atpakaļ. Ir svarīgi, lai Jūs nostādītu sevi tā, ka kājas ir matrača apakšpusē un galva matrača augšpusē.

HIGH: Šis ir procedūru standarta iestatījums, kuru var lietot ikviens.

LOW: Šis iestatījums tiek lietots reti un ir paredzēts tiem, kas ir ļoti jūtīgi pret dažādām ierīcēm, piemēram, vecāka gada gājuma cilvēkiem. Ja kāds no iestatījumiem iepriekš tika izmantots saskaņā ar programmu laiku pamatnostādnēm un pacients ir jūtīgs, lietojiet šo iestatījumu.

J: Kā man ir jālieto lokālās pielietojamības spilventiņš?

A: Lokālās pielietojamības spilventiņš tiek lietots, lai 'lokalizētu' mērķa terapiju no visa ķermeņa. Aplieciet to ap jebkuru ķermeņa daļu, kurai vēlaties saņemt papildus 'uzmanību' terapijas laikā.

J: Cik daudz un cik bieži es varu lietot Lenyo ierīču programmas?

A: Lietojot atsķirīgas ierīces, vispārīgi būtu jāievēro sekojošais:

Mobile Cell-Com (MCC): terapija nedrīkst būt ilgāka par 20 minūtēm vienas sesijas laikā (tas iekļauj vidēji 3 programmas). Pacientam vajadzētu MCC sesiju reizi nedēļā, kuru viņš papildina ar Lenyo Lux, Lenyo Mobil vai BioXline Fractal ierīcēm. Akūtos gadījumos MCC var tikt lietots divas reizes nedēļā ar trīs vai četru dienu pārtraukumu.

Lenyo Lux ar lielo matraci/mazo matraci: jaunam pacientam Lenyo Lux var tikt lietots ne vairāk kā divas pilnas programmas, vai arī ieteicamas ir 5 īsās programmas dienā. Pacientam atkārtojot procedūru ir labi izmantot maksimāli 4 pilnas programmas (2-2,5 h), vai arī 9 īsās programmas dienā. Sportisti un tie, kuri ir labā fiziskā stavoklī var izmantot līdz 6 pilnām programmām dienā, tomēr nav ieteicams lietot vienlaicīgi vairāk kā trīs programmas pēc kārtas, kā arī ieteicams veikt 30 minūšu starplaiku starp programmu cikliem. (9 programmas = 3 programmas 3 reizes visas dienas garumā).

Lenyo Lux lokālās pielietojamības spilventiņš: to var izmantot līdz deviņām programmām dienā.

Lenyo Mobil: Šī ierīce var tikt izmantota visas dienas garumā, nepārtraukti.

J: Kā Lenyo Lux darbojas un kāda veida atbildi man no tā vajadzētu gaidīt?

A: Tas ļauj pacientam saņemt ļoti zemas intensitātes (extremely low intensity (ELI)) elektromagnētiskos signālus (electromagnetic (EM)) terapeitiskai stimulācijai visai dienai. Mūsu ierīces rada vissarežģītākos biorezonanses terapijas signālus, apstrādājot specifiskas ķermeņa struktūras visos orgānos un sistēmās, arī tās struktūras, kurām funkcionālā un strukturalā līmenī izmanto subprogrammas. Tas rada 'simfoniju' mainīgajiem viļņiem, kas uzrunā specifiskus bioloģiskus logus visā organismā. Tas tiek panākts, izmantojot patentētu fāžu modulāciju procesu, kurš atjauno bioloģisko saskaņu un komunikāciju starp šunām. Reakcija var atšķirties - no tūlītējiem simptomiem, līdz iekšējai miera sajušanai. Atkarībā no simptomu smaguma, to korekcija var prasīt no dažām dienām, līdz pat dažiem mēnešiem. Ārstēšanas laikā nav fiziskas sajūtas, vai spiediens uz dažādām ķermeņa daļām.

J: Cik ilgi notiek Lenyo ierīču terapija?

A: MCC terapija var ilgt no 4:30 minūtēm līdz 11:30 minūtēm. Lenyo Lux un Lenyo Mobil terapijas garums var svārstīties no 12 minūtēm līdz vairāk kā 1 stundai. Lenyo Lux un Lenyo Mobil pastāv divi terapijas veidi: pilnā programma un īsā programma. Jebkurai esošajai programmai ir pilna programma, kurai ir viss nepieciešamais, lai sasniegtu mērķa apgabalu un atjaunotu to. Īsā programma ietver visus tos pašus elementus, kā garā programma, bet īsākā kārtībā, lai ietaupītu laiku un varētu veikt vairākas darbības dienā.

J: Kāda ir atšķirība starp Lenyo Mobil un Lenyo Lux?

A: Lenyo Lux ir lielāka ierīce, kas satur 134 programmas, kuras var pielietot caur lielo, mazo vai lokalizēto spilventiņu. Lenyo Mobil ir iekārta, kuru var nēsāt līdzi kabatā, tā satur četras programmas un tai ir iebūvēta antena. Abas ierīces var pildīt vienas un tās pašas programmas. Mobil var tikt programmēts ar Lux starpniecību, tomēr Mobil lokālam signālam izmanto tikai vienu antenu, kamēr Lux ar matracīšu palīdzību izmanto vairākas antenas, kuras var piekļūt visam ķermenim vienā reizē, daudz pilnīgākai ārstēšanai.

J: Vai matracīša izmērs kaut ko maina?

A: Ir trīs matraču izmēri: lielais, mazais un lokālās pielietojamības. Lielais matracis apstrādās visa ķermeņa diapozonu vienlaicīgi, jo tas ir ķermeņa garumā un satur vairākas antenas. Šis matracis ir paredzēts lietošanai gultā, kur pacients saņem ārstēšanu guļus, vai sēžot. Mazais matracis ir paredzēts izmantošanai mājās - jebkurā vietā, piemēram, sēžot krēslā un tas ir daudz vairāk lokalizēts uz rumpi. Matracīti var pārvietot uz attiecīgo ķermeņa vietu. Local application pad ir paredzēts lietot uz jebkuras skartās ķermeņa daļas. Tas ir viegli pārvietojams un paredzēts, lai labāk varētu piemēroties skartajai ķermeņa daļai. Rezultātā, jo lielāks matracis tiek lietots, jo vairāk antenas ir iesaistītas, tādejādi tiek arī ārstēts lielāks ķermeņa laukums un ir ieteicams lietot mazāk programmas dienā.

J: Kā darbojas Lenyo Lux un kā tas atšķiras no MCC?

A: Gan MCC, gan Lenyo Lux rada zemas intensitātes elektromagnētiskos signālus, kas pie zināmas precīzas frekvences un amplitūdas rezonē ar bioloģiskajiem 'logiem'. Tomēr Lenyo Lux izmanto eksogēnus signālus, vai ārējus mērījumus, kuri ir pierādījuši, ka tā ir viena no efektīvākajām ārstēšanas metodēm. MCC izmanto endogēnos mērījumus un mērījumus no ķermeņa, lai labotu tos laukus, kuros ir bloķēta komunikācija. Abas metodes ir piemērotas, lai aktivizētu vitālu atveseļošanās procesu organismam dažās sekundēs.

J: Pastāv tik daudzas programmas un iespējas, lai atrisinātu vienu problēmu, kā izlemt, kuru no programmām lietot?

A: Katra no programmām ir radīta, lai sasniegtu kādu konkrētu vietu, atšķirtu to no daudzām citām. Dažas programmas skar tikai konkrētas ķermeņa daļas, tajā pašā laikā pastāv arī subprogrammas, kas skar iekšējos orgānus un to mērķa vietu. Pateicoties subprogrammām ir iespējams ārstēt disfunkciju kādā konkrētā problēmu skartā laukā.

J: Cik ilgi ir starplaiki starp programmām?

A: MCC ir vienīgā ierīce, kura var veikt vairākas programmas pēc kārtas. Starplaiks starp programmām, ir atkarīgs no lietotāja. MCC var veikt vairākas programmas vienlaicīgi, kur tā lietotājs var izvēlēties starplaiku starp programmām sākot ar to, ka starplaiks nav līdz 5 minūšu starplaikam. MCC ir ļauj lietotajam to pielāgot, balstoties uz lietotāja pieredzi, izvēloties labāko kursu katrā individuālajā lietošanas gadījumā. Ar pārējām ierīcēm var izmantot tikai vienu programmu attiecīgajā laikā. Tiem nav ieteicams lietot vairāk kā 3 programmas pēc kārtas vienlaicīgi , ieteicams veikt 30 minūšu starplaiku starp programmu cikliem. (9 programmas = 3 programmas 3 reizes visas dienas garumā).


Jautājumi par Bio Xline - BioXline Fractal, BioXline Pattern un BioXline

J: Kādā stāvoklī man ir jāatrodas uz matrača terapijas laikā?

A: Ir ieteicams pār lielo vai mazo Lux matraci pārklāt palagu vai segu. Uz matrača var nogulties vai apsēsties, tā, lai pēc iespējas plašāka ķermeņa daļa būtu kontaktā ar matraci. Lietojot lietojot lokālās pielietojamības spilventiņu, novietojiet to tieši pie tās ķermeņa daļas, kura tiek ārstēta.

J: Vai matracim ir atšķirība starp augšpusi un apakšpusi?

A: Matrača apakšpuse ir, tā, kurā atrodas kabelis. Uz lielā matrača kājām jābūt matrača apakšpusē un galvai matrača augšpusē. Izmantojot mazo matraci kājām ir jābūt vērstām uz matrača apakšpusi un galvai ir jābūt vērstai uz matrača augšpusi.

Lokālās pielietojamības spilventiņam nav atšķirības starp augšpusi un apakšpusi.

J: Vai tas ir tik ļoti būtiski, lai galva atrastos matrača augšpusē un kājas matrača apakšpusē?

A: Jā tas ir svarīgi. Ja jūs lietosiet programmu, izmantojot vai nu UP, DOWN, vai UP/Down iestatījumus, tad kabelim jābūt pievienotam pie matrača tajā galā, kurā atrodas kājas.

J: Kāda ir atšķirība starp Up, Down, Up/Down, High, un Low iestatījumiem?

A: Tie ir intensitātes iestatījumi, kuri ir ieteicami sekojoši:

UP: Šis iestatījums ir paredzēts cilvēkiem ar sliktu (asins) cirkulāciju. Ir svarīgi, lai Jūs nostādītu sevi tā, ka kājas ir matrača apakšpusē un galva matrača augšpusē.

DOWN: Šis iestatījums ir paredzēts cilvēkiem ar augstu asinsspiedienu. Ir svarīgi, lai Jūs nostādītu sevi tā, ka kājas ir matrača apakšpusē un galva matrača augšpusē.

UP/DOWN: Šis iestatījums ir visintensīvākais, jo tas ar viļņveidīgu kustību no matrača augšpuses pāriet uz matrača apakšpusi un atkal atpakaļ. Ir svarīgi, lai Jūs nostādītu sevi tā, ka kājas ir matrača apakšpusē un galva matrača augšpusē.

HIGH: Šis ir standarta iestatījums procedūram, kuru var lietot ikviens.

LOW: Šis iestatījums tiek lietots reti un ir paredzēts tiem, kas ir ļoti jūtīgi pret dažādām ierīcēm, piemēram, vecāka gada gājuma cilvēkiem. Ja kāds no iestatījumiem iepriekš tika izmantots saskaņā ar programmu laiku pamatnostādnēm un pacients ir jūtīgs, lietojiet šo iestatījumu.

J: Cik daudz un cik bieži es varu lietot Bio Xline ierīču programmas?

A: Lietojot atsķirīgas ierīces, vispārīgi būtu jāievēro sekojošais:

BioXline Fractal: Ir ieteicams to lietot 2-2,5 h dienā (9 programmas dienā). Nav ieteicams lietot vairak kā trīs programmas pēc kārtas, vajadzētu vismaz 30 minūšu starplaiku starp cikliem. (9 programmas = 3 programmas 3 reizes visas dienas garumā).

BioXline Pattern un YesField: šīs ierīces var tik lietotas ilgstoši, visu dienu.

J: Kā BioXline darbojas un kāda veida atbildi man no tā vajadzētu gaidīt?

A: Tas ļauj pacientam saņemt ļoti zemas intensitātes (extremely low intensity (ELI)) elektromagnētiskos signālus (electromagnetic (EM)) terapeitiskai stimulācijai visai dienai. Mūsu ierīces rada vissarežģītākos biorezonanses terapijas signālus, apstrādājot specifiskas ķermeņa struktūras visos orgānos un sistēmās, arī tās struktūras, kurām funkcionālā un strukturalā līmenī izmanto subprogrammas. Tas rada 'simfoniju' mainīgajiem viļņiem, kas uzrunā specifiskus bioloģiskus logus visā organismā. Tas tiek panākts, izmantojot patentētu fāžu modulāciju procesu, kurš atjauno bioloģisko saskaņu un komunikāciju starp šunām. Reakcija var atšķirties - no tūlītējiem simptomiem , līdz iekšējai miera sajušanai. Atkarībā no simptomu smaguma, to korekcija var prasīt no dažām dienām, līdz pat dažiem mēnešiem. Ārstēšanas laikā nav fiziskas sajūtas, vai spiediens uz dažādām ķermeņa daļām.

J: Cik ilgi notiek BioXline ierīču terapija?

A: Terapija var ilgt no 12-18 minūtēm. Katra esošā programma ir pilnā programmma, kurai ir viss nepieciešamais, lai atjaunotu nepieciešamo mērķa vietu. Programmas ietver visus tos pašus elementus, ko Lenyo ierīces, tikai īsākā sekvencē, lai dienā varētu veikt vairākas darbības.

J: pastāv tik daudzas programmas un iespējas, lai atrisinātu vienu problēmu, kā izlemt, kuru no programmām lietot?

A: Katra no programmām ir radīta, lai sasniegtu kādu konkrētu vietu, atšķirtu to no daudzām citām. Dažas programmas skar tikai konkrētas ķermeņa daļas, tajā pašā laikā pastāv arī subprogrammas, kas skar iekšējos orgānus un to mērķa vietu. Pateicoties subprogrammām ir iespējams ārstēt disfunkciju kādā konkrētā problēmu skartā laukā.

J: Cik ilgi ir starplaiki starp programmām?

A: Tikai viena programma var tikt izmantota vienlaicīgi. Tiem nav ieteicams lietot vairāk kā 3 programmas pēc kārtas vienlaicīgi , ieteicams veikt 30 minūšu starplaiku starp programmu cikliem (9 programmas = 3 programmas 3 reizes visas dienas garumā).

Iesūtīt komentāru
Nosaukums
Lietotājvārds:
Komentārs:

Zinātniskā Izvēlne
Twitter